נגישות
נגישות

אגאדיר ביקורות וחוות דעת - עמוד 3

דירוג גולשים

3
אוכל
3.0
שירות
3.0
אווירה
3.0
מחיר
3.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

31 ביקורות וחוות דעת על אגאדיר

ילנה - תמונה
ילנה 23 ביקורות
מקום נחמד
4.8
15/02/13

היינו אתמול בוולנטיין דיי, המקום היה עמוס מאוד לכן זמן ההמתנה היה קצת ממושך (אבל בהחלט סביר בהתחשב בעומס). האוכל היה טעים, גם ההמבורגרים וגם המנות האחרות. בטוחה שנחזור.

עוד פרטים
הוספת תגובה
אלה - תמונה
אלה 4 ביקורות
המבורגרים שרופים ושרות גרוע
1.0
17/01/13

לא נגיע יותר לאגאדיר. אחרי אכזבה בסניף בת"א הגענו בשבת לאכול בהרצליה. ביקשנו שבמקום המבורגר 330 נקבל 2 של 160 כדי שיהיה עשוי בפנים אבל לא הסכימו ובסוף לאחר המון זמן הביאו המבורגרים... שרופים. כשרצינו להחזיר אמרו שייקח חצי שעה להכין אחרים אז נאלצנו לקחת את מה שנתנו. לא נחזור לרשת הזו יותר.

עוד פרטים
הוספת תגובה
רחל - תמונה
רחל 6 ביקורות
לייט נייגט באגאדיר הרצליה
4.0
22/09/12

באנו רביעיה אחרי חצות לסניף בהרצליה. הזמנו המבורגרים ואת הכריך עוף. המסעדה הייתה חצי מלאה, השירות היה אחלה ובגדול נהנינו.

עוד פרטים
הוספת תגובה
קרן - תמונה
קרן 2 ביקורות
המנופים 9 הרצליה
2.0
20/08/12

כשישבנו כמה חבר'ה אצלי בסלון, ישר חשבנו על משלוח מאגדיר, כי אין כמו אגדיר.... אז זהו.... שכלקוחה קבועה (עד לאותו פרק זמן) הייתי מאוד מרוצה, הפעם רחוק מזה - הזמנתי המבורגר ללא חמוצים ,... קיבלתי עם. הזמנתי בדרגת עשייה מדיום - קיבלתי רייר. בנוסף הייתה בחבר'ה אישה בהריון, ביקשנו בישלה וואן דאן - קיבלנו במקרה טוב מדיום אם לא רייר. בנוסף ביקשנו שלא יצלצלו באינטרקום כי התינוקת ישנה, כמובן שהתקשרו והעירו אותה!!! השליח החצוף עוד עונה :"אם היה לי נייד של העבודה הייתי מתקשר, אבל אין לי". כמובן שגם שחזר שוב עם המשלוח השני צילצל שוב.... ואת ההמבורגרים התבקשנו להחזיר כי המנהל רוצה לראות אותם. בסיכומו של דבר - בשום אופן לא חוזרת להזמין מהם.

עוד פרטים
הוספת תגובה
נועה וגיא - תמונה
נועה וגיא מבקר מתחיל
אגדיר אילת
4.8
11/07/12

אני ובעלי בתחילת חודש יוני יצאנו לחופשה באילת. כזוג חובב מסעדות בורגרים החלטנו ללכת לאגדיר. בערב הראשון התיישבנו על הבר ושירת אותנו בחור צעיר שאני חושבת שהיה גם מנהל משמרת. מכל המסעדות... שהייתי חווית השירות הייתה מדהימה וכל זה בזכות הברמן ששירת אותנו וגרם לנו לחזור פעמיים נוספות בנופש ...אגב בערב האחרון החלטנו ללכת למסעדה בשרית אחרת בסופו של הערב הצטערנו שלא הגענו שוב לאגדיר(: חופשה הבאה מה שבטוח אני אגיע לאגדיר אילת!

עוד פרטים
הוספת תגובה
Boo83 - תמונה
Boo83 3 ביקורות
ישיבה באגדיר הוד השרון
2.8
27/05/12

אני ברגעים אלו יושבת במסעדה, פעם שלישית שלי כאן, האוכל - מאוד טעים בד"כ. אך השירות בהחלט לוקה בחסר - 26 דקות להמבורגר עם צ'יפס ומרק, וכשביקנו להתלונן אצל האחראי - אמרו שאנחנו מחכים רק... 9 דקות. אנחנו יושבים 4-5 אנשים, וכולנו יודעים שלא עברו 9 דקות. 16 דקות לכוס מים - 2 בקשות, 7 דקות לרטבים - 3 בקשות. בקיצור - השירות מעצבן מאוד, האוכל טעים מאוד.

עוד פרטים
הוספת תגובה
Oded Fromovitz - תמונה
Oded Fromovitz מבקר מתחיל
חזרנו לא מזמן
4.0
07/05/12

חזרנו לא מזמן מהמסעדה והיה ממש מעולה. השירות היה טוב ואדיב, המבורגר מעולה ומנהל המשמרת פינק אותנו בקוקטייל הבית - שהיה ממש טעים. אנחנו עוד נחזור... צריך רק להוריד את האוכל:)

עוד פרטים
הוספת תגובה
דרור עירוני - תמונה
דרור עירוני 3 ביקורות
יחס מזלזל
1.5
14/04/12

ביום שלישי האחרון ה 10-4-12 הגענו אני ובני משפחתי לסניף בהרצליה בשעה 14:30 אחרי חצי שעה מצאו לנכון לשלוח לנו מלצרית אשר תקבל את ההזמנה כעבור חצי שעה מרגע הזמנה משראיתי כי אנשים אשר... הגיעו אחרנו מקבלים את הזמנתם לפנינו נגשתי למנהלת המשמרת ושאלתי אותה מה פשר הדבר תשובתה היתה כי יש לחץ כששאלתי אותה מדוע אנשים שהגיעו אחרי מקבלים לפני תשובתה היתה כי זהו המצב ואין מה לעשות יש לציין כי ביקרתי במסעדה לפחות עשר פעמים בעבר והשרות היה מצויין מקווה אני כי בעל המסעדה ייקבל את הערה המתקנת ויסיק מסקנות להבא

עוד פרטים
הוספת תגובה
davidmel - תמונה
davidmel 42 ביקורות
2.7
24/04/11

יקר מדי לתמורה שמקבלים . זוג יצאנו 320 ש"ח , במחיר הזה אני מעדיף משהו יותר מפנק ושירות יותר טוב. אוכל טעים אבל שוב לדעתי עד שמזמינים כל תוספות יוצא יקר .

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
1.7
28/03/11

המקום יפה אבל השירות היה מחפיר וגם האוכלוסיה. היינו בארוחת בוקר והיה שולחן עם ילדים שהחליטו באיזשהו שלב לקום, להסתיר את הים, להניח צלחות מלוכלכות על השולחן שלנו ולצעוק. מילא זה - הזמנו... בין היתר שקשוקה ולא רק שהמלצר התווכח אם מגיע לנו לחם עם ההזמנה (כתוב בתפריט), הלחם הגיע אחרי רבע שעה כאשר השקשוקה כבר קרה. כמובן שסלט כלל לא הגיע. הם לא התנצלו אך זיכו על השקשוקה. פעם ראשונה שיצאתי ממסעדה רעבה.

עוד פרטים
הוספת תגובה