נגישות
נגישות

אל באבור ביקורות וחוות דעת - עמוד 16

דירוג גולשים

3
אוכל
3.0
שירות
3.0
אווירה
2.5
מחיר
2.0

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

152 ביקורות וחוות דעת על אל באבור

 - תמונה
מבקר מתחיל
2.7
13/04/06

הגענו ביום של ערב פסח, בצהריים. כל עוד היו מעט אנשים השרות היה טוב אך איטי, ככל שהמסעדה התמלאה כך השרות הפך לגרוע. הסלטים ברובם מצויינים ומיוחדים וחלקם צפויים ובינוניים - במבחר ענק.... העיקריות סובלות מחוסר אחידות(הכבש טוב אך המילוי לא, הקבבים נחמדים אך הרוטב והמעטפת הבצק טעונים שיפור וכו') לא נותנים תפריט ויש המון הפתעות בחשבון כשלא מציינים למשל שבעד העלי גפן והקישואים הממולאים שהיו טעוני שיפור והגיעו יחד עם הסלטים יש להוסיף עוד 45 ש"ח וכו' קומבינות חבילות יקרות וטריקיות. לקנפה המתנו המון זמן ורמזו לנו לא בעדינות שנזדרז לסיים, כשהמסעדה לא היתה אפילו לגמרי מלאה - ובסוף החשבון בהחלט הפתיע לרעה - בספק אם נחזור.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
2.0
20/03/06

השירות מקצועני! אבל..... התפריט לא מוגש אםלא מבקשים אותו באסרטיביות. האוכל היה בינוני. הוגשה לי מנת סטרג'נטים עלובה שהוצגה כביכול כמנת ברבוניות ותומחרה ב75 ש"ח. שערוריה!!!!!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.3
18/03/06

אני מופתעת מהמקטרגים. אמנם הגעתי ביום חול אחה"צ למסעדה די ריקה, אך המלצרים היו כה אדיבים ומקצויים עד שמוזר לשמוע שמקצועיותם נעלמת בשבתות (אפילו בבר לחוץ בשבת, מי לא?).אנו יצאנו עם טעם... של עוד מהמסעדה. כל סלט שהוגש, הפיתות והמנות העקריות (הקבב ככה ככה) היו מ ד ה י מ ו ת. הכנאפה - סיום משכנע עם טעם של עוד. אנחנו נחזור, בטח שנחזור!!!

עוד פרטים
הוספת תגובה
אחמד - תמונה
אחמד 2 ביקורות
4.0
25/02/05

בשוט מאוד אוכל מזרחי מדהים וטעים ושרות מקצועי , אהבתי

עוד פרטים
הוספת תגובה
עידית - תמונה
עידית 10 ביקורות
4.0
17/02/05

כמו בפעמים קודמות כיף לאכול באל באבור. הסלטים טריים וטעימים באים עם פיתות משובחות המנות העיקריות מיוחדות והאוכל שיש לו אותו שם כמו במקומות אחרים "סלט חצילים" לדוגמא הוא מליגה אחרת.... פשוט טעים!

עוד פרטים
הוספת תגובה
זהבה - תמונה
זהבה 4 ביקורות
4.7
19/08/04

אוכל טעים מאוד ומיוחד. מנות סלטים ברמה גבוהה, מגוונים. האוכל מיוחד, לא שגרתי ומגיע בכמות נדיבה. אל תסתפקו בקינוח המוגש. מומלץ לשלם עוד קצת ולבקש את הכנאפה המיוחדת והמצויינת. מסעדה... מצויינת, מחירים הוגנים.

עוד פרטים
הוספת תגובה
שלמה - תמונה
שלמה מבקר מתחיל
4.3
05/08/03

סלטים ייחודיים, המאכלים המיוחדים טריים, טעימים ומיוחדים.

עוד פרטים
הוספת תגובה