נגישות
נגישות

נעורה - Naora ביקורות וחוות דעת - עמוד 8

דירוג גולשים

3
אוכל
3.0
שירות
3.0
אווירה
2.5
מחיר
2.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

70 ביקורות וחוות דעת על נעורה

moshe - תמונה
moshe 123 ביקורות
3.0
20/02/07

הייתי פעמיים באותו שבוע. העסקית ב 55 ש"ח שווה אם כי קצת יקרה יחסית להיצע העסקיות במרכז, לאור פשטות התפריט. היה פער מאכזב בין רמת הסלטים ב2 הביקורים. בעסקית קיבלנו אין סוף סלטים ברובם... טובים וחלקם מצויין. כעבור יומיים הזמנו רק סלטים + פלאפל, היה מאכזב כמות החומוס מזערית וברמה נחותה לעומת הביקור הראשון. מעניין איך העסק בשבת כשהרחוב הראשי מפוצץ ולא נעים.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
3 ביקורות
1.7
27/01/07

סלטים באיכות של צבר משודרג. חומוס סביר אבל שאר הסלטים בעייתיים.בשרים ממש לא. שישליק עם יותר מדי שומן, פרגיות עם יותר מדי שומן, תבלון בסדר עד תפל, מג'דרה סביר. בסיכום לא שווה את המחירים,... אבל אם כולם רעבים ואין ברירה אז להזמין בעיקר סלטים בסיסיים ולהקטין ציפיות.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
2.0
16/11/06

לעולם לא הייתי כותבת ביקורת גרועה על מסעדה - כך חשבתי לפני שיצאתי מ"נעורה".נכנסנו לארוחה משפחתית, 5 אנשים רעבים, בתקווה שנקבל אוכל טוב ואוירה נעימה.למרות העיצוב היפה של המסעדה נתקלנו... ביחס מתנשא מצד מי שנראה כמנהל המקום.בתחילה הוא כנראה חשב שאנחנו עניים והציע לנו (איך שהתיישבנו) מיקס בשרים כדי "לסגור עניין מהר". הרגשנו שהוא רוצה שנאכל מהר ונלך.למרות זאת הבלגנו והזמנו מנות אישיות, מרק, בשרים ודג. הכל טעים וקיבלנו שירות מהיר. אבל ברגע שהמנהל הבין שאנחנו בעלי פוטנציאל רווח בשבילו (דיברנו בינינו באנגלית), הוא הציע לנו "להשקיע קצת בקינוח איכותי".הבקלוואה שקיבלנו "שנעשתה ע"י מומחה בעל שם עולמי" לדבריו, הגיע בקופסא כסופה ולפני שפצינו פה הוא פתח אותה עם סכין וכך עלה סכום הארוחה בעוד כמאה ש"ח!בקיצור, התאכזבנו, לא נחזור לשם יותר לעולם.

עוד פרטים
הוספת תגובה
meir - תמונה
meir מבקר מתחיל
1.3
03/09/06

בשבת האחרונה ביקרתי במסעדת נעורה באבו גוש לאחר שהייתי שם כבר בעבר, מקום נחמד ולא על הכביש הראשי.התאכזבתי מהאוכל (ואני לא בררן גדול) עד כדי כך שהחלטתי לכתוב ביקורת ולתדהמתי היה לי... "דז'וו" מישהו הקדים וכתב בדיוק מה שרציתי לכתוב על המסעדה, אני לא מכיר ולא יודע מי כתב , אבל כל מילה בסלע. חבל, הקבב היה יבש עם טעם מוזר, חיכינו הרבה זמן עד שהתייחסו לבקשתינו להביא מנת חומוס נוספת קפה בלי "הל", אין... להזמין תה, מחכים הרבה זמן עד שיתייחסו ולקינוח... 200 ש"ח על 4 שיפודים? חפשו את החברים שלכם...

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
5 ביקורות
1.0
20/08/06

היינו בשבת במסעדה הזו וזה היה איום.אוכל חובבני אך יקר להחריד, בשר סטייק עוף יבש לא מתובל עם ריח של דלק.בשר כבש ניתן כמו שערית של זנב עם המון אורז כמעט קר.סלט ירקות חסר טעם, ירקות שעמדו... שעות נוספות בחוץ. בקיצור, אוכל מחריד ויקר בלי פרופורציה, שירות גרוע [רק תתנו לי את הטיפ שלי ואני הולך, אני לא המנהל, כך דיבר אלינו המלצר העייף].לא נשוב לשם יותר, זה בטוח.זוג מאוכזב.

עוד פרטים
הוספת תגובה