נגישות
נגישות

קפה ג'ו ביקורות וחוות דעת - עמוד 2

דירוג גולשים

2.5
אוכל
3.0
שירות
2.0
אווירה
2.0
מחיר
2.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

8 ביקורות וחוות דעת על קפה ג'ו

Noam - תמונה
Noam 6 ביקורות
1.0
19/07/07

(סניף עזריאלי) פשוט זוועה. כחובב קפה מושבע, המלצתי "שומר נפשו ירחק". ראשית בית הקפה היה ריק והעבירו אותי שולחן למרות שהיה ריק. לאחר מכן, לקח זמן רב לקבל את התפריט ומיד כשהחלטתי לא ניגש... אף מלצר, גם כשביקשתי מלצר. פשוט התעלמו וזהו. בשלב זה פשוט קמתי והלכתי!כישראלי "פראייר" האמנתי שהם ישתנו ונכנסתי שוב כעבור מס' חודשים - שרות זוועה!עכשיו כבר למדתי.....קפה ג'ו, שלום ולא להתראות

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
2 ביקורות
1.7
18/03/07

עם כל הכבוד שמדובר במסעדה חלבית, זה לא מצדיק זלזול ויחס אנטי כלפי מי שאלרגי לחלב ומבקש שיגישו לו מנה ללא תוספת הגבינה. ישבתי עם חברות, המלצר היה מבולבל וטען כל פעם משהו אחר לגבי המנות... שסתר את התפריט ועיכב את הכנת המנות לכל השולחן. לאחר מכן נאמר לנו שהוא חדש בתפקידו אבל זה לא צריך לעניין אותנו. בגלל מגבלות תזונתיות ביקשתי מנת תפוחי אדמה ללא תוספת הגבינה וזכיתי לנסיונות שכנוע שלא לוותר על הגבינה שלא פסקו גם לאחר שהבהרתי שאני אלרגית. נאמר לי שהאחראית מסרבת להגיש לי את המנה ללא הגבינה וכשביקשתי לדבר איתה גם היא ניסתה לשכנע אותי לצרוך משהו שאני אלרגית אליו, וכשהבהרתי לה שזה לא יקרה היא ניסתה לשכנע אותי לקחת מנה אחרת, למרות שלא היו ממש אפשרויות אחרות (לא חשתי בנוח לשתף אותה בתיק הרפואי שלי והיא די דרשה זאת). רק כשאמרתי לה שתבטל את ההזמנה ושאני אוותר על אכילה במסעדה היא ניאותה לאשר לי לקבל את המנה ללא תוספת הגבינה. המנה הייתה מאוד טעימה אבל אני לשם כבר לא אחזור.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
2.0
24/12/06

הייתי בירושלים וחיכינו כ-55 דקות עד לקבלת האוכל. כמובן שעד שקיבלנו תפריטים חלפו כ-10 דקות, שבסופן קמנו לקרוא למלצרית. הסבירו לנו שיש עומס בבית הקפה, אך ההמתנה הייתה מוגזמת ביותר. לבסוף... לא קיבלנו אפילו הנחה ולו הקטנה ביותר, שהייתה עוזרת מטעם הנימוס ושמירה על שמו הטוב של המקום (לא שהייתי זקוקה לכמה שקלים הללו). האוכל נחמד ברמה סבירה וכך גם השירות.

עוד פרטים
הוספת תגובה