נגישות
נגישות

חיים נלו ביקורות וחוות דעת - עמוד 6

דירוג גולשים

3
אוכל
3.0
שירות
3.5
אווירה
3.0
מחיר
3.0

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

52 ביקורות וחוות דעת על חיים נלו

אבישי - תמונה
אבישי 8 ביקורות
3.0
05/04/10

ביום שישי, 02/04/2010, טיילנו אני ואשתי שבחודש התשיעי להריונה, באזור. לאשתי לחץ ללכת להתפנות וחשבנו שבתור לקוחות קבועים~ (שמידי כמה שבועות באים לאכול) לא תהיה בעיה להיכנס לשירותים של... המסעדה, לצערנו טעינו. המלצרית במקום טענה שהשירותים רק ליושבי המסעדה וגם אם אנחנו לקוחות, היא לא יכולה. אמרתי לה שאשתי בהריון (והדבר בולט מאוד) היא אמרה לא וזהו. אני, לא אגיע יותר ואמליץ לרעה על המסעדה.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
2.7
14/03/10

ביום 13.3.10 בקרה משפחתי במסעדה.שבת צהריים המקום שקבלנו היה לחוץ וצפוף (בחדר אירועים ולא בכניסה הראשית). האוכל היה טעים מאד... השרות גרוע המלצר שלנו נעלם וכל פעם ההינו צריכים לקרוא... למלצר אחר שישרת אותנו...היתה טעות בהזמנה שנלקחה ועד שהטעות תוקנה ילדיי הקטנים היו רעבים וחסרי סבלנות...לא הגיע שום מלצר לאורך הארוחה שישאל אם הכל תקין וצריכים משהו...

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
3.7
27/02/10

מרק הצ'ורבה היה טעים מאוד!

עוד פרטים
הוספת תגובה
aaa - תמונה
aaa 2 ביקורות
1.3
01/01/10

ביקרנו שם בשבת. ביקשנו פפנאש (לקינוח) אך טענו שלוקח יותר מדי זמן להכין ולא קבלנו, שימו לב לחשבון!!!!!!!!!!!!! חייבו אותנו בשתי מנות קבב שלא הזמנו ולא קבלנו. כאשר שמנו לב לכך (בבית)... והערנו את תשומת ליבם, טענו שאין לכך הוכחה, ואין מה לעשות. בקיצור- פעם אחרונה שאכלנו שם

עוד פרטים
הוספת תגובה
יוסי מסחרי - תמונה
יוסי מסחרי 68 ביקורות
3.3
19/11/09

ביקור ראשון לאחר הרבה שנים. אוכל מצוין, כל המנות שהזמנו בעסקית היו טובות והמחיר הכולל שפוי. במיוחד מומחים בהכנות סטייקים שונים מבשר לבן. שווה!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.0
09/10/09

אכלתי אתמול סטייק בפיתה על הבר עדיין סטייק בפיתה הטוב בעיר

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
1.3
16/09/09

היות והכרתי את המסעדה היטב בגילגול הקודם שלה, הלכתי בודאות שאהנה מכל רגע. לרוע המזל זה לא היה כך! האוכל כלל לא רומני אלא יותר מזרחי ורע ! הצ'ורבה עשויה בסגנון הודי עם תבלינים זרים למטבח... הרומני. המחירים בשמיים ולא מצדיקים את האיכות הירודה של האוכל. חבל ! אין תקווה שאחזור שוב, אסתפק בזכרונות איך היה פעם, בעבר הרחוק !

עוד פרטים
הוספת תגובה