נגישות
נגישות

קפה קפה - cafe cafe ביקורות וחוות דעת - עמוד 4

דירוג גולשים

4
אוכל
4.0
שירות
4.0
אווירה
4.0
מחיר
4.0

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

27 ביקורות וחוות דעת על קפה קפה

Anna - תמונה
Anna 2 ביקורות
לא אמליץ ולא אגיע שוב
1.0
09/07/16

שירות על הפנים. הגענו למסעדה 4 אנשים , הזמנו 4 משקאות ו2 קינוחים, 2 משקאות קיבלנו די במהרה, אולם את שני המשקאות האחרים קיבלנו לאחר כ20 דק מרגע ההזמנה שזה היה לימונענע גרוס כבר כולו... נמאס. את הקינוח קיבלנו אחרי כ40 דק מרגע ההזמנה וכשסיימנו כבר את המשקאות ואת הקינוח השני לא קיבלנו כלל, כאשר שאלנו את המלצרית אמרה כי שחכה להדפיסו. גועל נפש של שירות.

עוד פרטים
הוספת תגובה
קראו תגובה אחת
תמונה של תגובת בית העסק
תגובת בית העסק
10/07/2016
צר לנו לקרוא על החוויה הלא נעימה בה נתקלת. אנו שמים דגש רב על שביעות רצון האורחים ורואים בהנאתם כערך עליון ! לפי התיאורים, לא הצלחנו להגיע ליעדנו באירוח שלכם - מתנצלים בפניכם. יחד עם זאת, הינו מצפים מאורח שהתאכזב מאיתנו לפנות אלינו בפנייה אישית ולא למחוזות השיימינג. שבוע טוב :)
ששון - תמונה
ששון 2 ביקורות
שרות עשר אדיבות עשר
4.8
03/04/15

היום קניתי דרך אתר הגימלאים ארוחה זוגית בקפה קפה שבשווי 108 ש"ח ב 29 ש"ח. קודם כול התנהגו אלינו כאל אורחים רגילים, כולל המנהל והמלצרית. הבן שלי שינה את השתיה שכלולה בתפריט, המלצרית,... כנראה בטעות אמרה, שניתן לשנות ורק לאחר שהגישה לנו אמרה שהיא טעתה. אמרנו לה שאין בעיה, נשלם, אם צריך, את התוספת (במיוחד שלעיתים מחייבים את המלצרית בתשלום של הטעות), אבל, בחשבון הסופי זה לא חוייב, גם מנה של תפו"א שלא מצאה חן בעיננו (אולי לא באשמתם, אנחנו לא אוהבים הרבה גבינה מותכת ואכן הדגשנו את זה בהתחלה) לא חויבה. זה שרות ויצאנו עם טעם נהדר בפה. ממש להוריד את הכובע, הטעם והשרות מעולים. ממליץ ממליץ

עוד פרטים
הוספת תגובה