נגישות
נגישות

רונדבו - Rendez vous ביקורות וחוות דעת - עמוד 2

דירוג גולשים

4
אוכל
4.0
שירות
4.0
אווירה
4.5
מחיר
3.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

11 ביקורות וחוות דעת על רונדבו

אתי נגר - תמונה
אתי נגר 2 ביקורות
מעניין
5.0
05/11/19

אוכל מעולה מסעדה איכותית פסטה תוצרת עצמית מעולה דגים טריים וטעימים קינוח מעולה הוזמן טארט לימון והיה ממש שווה בטעמו ואיכותי

עוד פרטים
הוספת תגובה
Mickael - תמונה
Mickael מבקר מתחיל
‏מסעדת כשרע מגניב !!
4.8
30/05/19

‏אכלתי כבר קבעה פנים וזה היה מעולה ‏סרוויס טוב ואוכל מדהים ! ‏בטוח אני אחזור עם החברים שלי ( ‏הקוקטיילים שלהם 12 points)

עוד פרטים
הוספת תגובה
Franck - תמונה
Franck מבקר מתחיל
An incredible restaurant to taste
4.8
30/05/19

Very very good restaurant ! The food was incredible and the service top The place to be in Neve Tsedek

עוד פרטים
הוספת תגובה
בנימין - תמונה
בנימין 3 ביקורות
השירות טעון שיפור.
1.8
22/04/19

אשתי ואני חכינו להיכנס, בגלל שהיה תור, חשבנו שיש לנו למה לחכות. אך לצערנו התאכזבנו. המארחת פשוט התייחסה בבריונות ואמרה לנו שאין מקום ולהגיע עוד כמה שעות. מיד לאחר מכן ראינו שהיא הכניסה... זוג אחר שרק הרגע הגיע למקום. שאלנו לפשר הדבר והיא אמרה בגלל שיש לנו תינוק אז היא לא הכניסה אותנו. עמדנו ללכת ואז היא קלטה את הפשאלה שלה ונכנסנו למסעדה. גם בפנים היחס של שאר המלצרים לא היה מזעיר בלשון המעטה. המחרים גבוהים ולא מצדיקים ואין מבחר של מנות במיוחד לטבעונים/צמחוניים.

עוד פרטים
הוספת תגובה
adlerltd - תמונה
adlerltd 2 ביקורות
מסעדה ?
1.8
14/04/18

סעדנו חמשה איש וכבר בפתיחה המלצרית היתה קצרת רוח, "מצטערת בירה נגב אזלה נשאר בקבוק אחד", הקרפצו הוגש בצורה נוראית/זרוק ע"ג הצלחת, הספגטי ארביאטה היתה עיסת איטריות עם כדור מחית עגבניות... ושום כשהאיטריות קשות ולא עשויות/מבושלות "אלדנטה" לא היה בפני מי להביע דעה, מנהל המקום ציין בפנינו בעיצומה של ה"ארוחה" כי השולחן שמור עד 21.30 - דהיינו ברמז כי עלינו למהר (למרות שהשעה היתה 20.10) לאחר איסוף הצלחות אף מלצר לא ניגש להתעניין או לשאול למנות אחרונות/או חשבון אזי קמנו כולנו לקבלה לשם בקשת ח-ן הלזה יקרא שרות, איכות, שלא נדבר שעל גבי הריצפה מתחת לשולחן היה סכום זרוק........ ח-ן עסקה 228699

עוד פרטים
הוספת תגובה
noname - תמונה
noname 5 ביקורות
תודה רבה!
4.5
16/02/18

סעדנו אמש במסעדה, אנוכי ושלוש חברות. מאחר שחגגנו אירוע מיוחד הזמנתי את השולחן העגול הגדול שבמקום, ושולחן זה אכן נשמר עבורנו על אף שנועד למספר גדול יותר של סועדים. תרמו לאווירת החגיגיות... גם הדקורציה האירופית-משהו של החלל והכלים הנאים. כל מה שהזמנו הצטיין גם בטעמו וגם ביפי הגשתו. השירות יכול היה להיות חייכני מעט יותר, אך הדבר לא פגם במכלול. נהנינו כולנו הנאה שלמה.

עוד פרטים
הוספת תגובה