נגישות
נגישות

מקס ברנר - MAX BRENNER ביקורות וחוות דעת - עמוד 8

דירוג גולשים

3
אוכל
3.5
שירות
3.0
אווירה
3.0
מחיר
3.0

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

72 ביקורות וחוות דעת על מקס ברנר

 - תמונה
מבקר מתחיל
3.3
05/08/07

הלכנו למקס ברנר בנמל ת"א, ישבנו שם לא בפעם הראשונה (היינו כמה פעמים בסניף בהרצליה). הגענו למקום כדי להזמין שולחן, היחס לציבור בכניסה היה גרוע ביותר ולא אדיב. אחרי רבע שעה קראו לנו... להיכנס (לא לקחו פלאפון של הלקוח לכן היינו חייבים לשבת בשמש סתם...). אחרי שנכנסנו שלושה אנשים פינו אותנו משולחן שקיבלנו וזרקו אתנו בצד לשולחן לשתיים. אחרי כמה דקות הגיעה מלצרית. אמרנו מה אנו רוצים להזמין ובכוח היא ניסתה להכניס לנו עוד מנה מיותרת וחוץ מזה הכפילה לנו את כמות המשקאות. כמובן ביטלנו את ההזמנה והלכנו כועסים ומאוכזבים מהשירות בסניף זה. בקיצור אל תלכו לסניף זה לכו ישר לסניף בהרצליה.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.7
11/04/07

ת'אמת, הייתי שם פעמיים ונהנתי מכל רגע.בפעם הראשונה שהייתי עם המשפחה למסיבת גיוס של אחי, היה ממש כיף עם כל השוקולד והשייקים.בפעם השנייה הייתי עם בני דודים וקנינו הבייתה גם שוקולדים.מחר... אני אלך לקנות שם שוקולדים בשביל הפתעה לחברה שלי.בקיצור, שווה ללכת מקום מעולה, אווירה טובה, שירות בסדר ואוכל... מ=ע=ו=ל=ה=!=!=!תלכו ותהנו!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
2 ביקורות
4.0
19/12/06

הקוקישייק אלוהי והקרפ מרשמלו יאמי. הכי כיף וטעים שם - אבל מפוצץ.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
1.0
03/12/06

חבל, חבל, חבל.מקום מקסים וקינוחים טובים אבל השירות ומנות הילדים פשוט נוראי.ולצערי זו לא פעם ראשונה שאנחנו מתפתים ומתאכזבים.כשיוצאים עם ילדים למסעדה לאכול שוקולד, מקווים שלפחות המנות... יהיו איכשהו בריאות. דבר אחרון שרוצים לשלם עליו מחיר מופקע הוא נקנקיה בלחמניה עם תפוצ'יפס ליד. את זה יש לנו בכל יום הולדת...בבקשה שפרו את תפריט הילדים, לפחות תפטרו מהתפוצ'יפס ותתנו איזו פסטה פשוטה. נשמח לחזור.

עוד פרטים
הוספת תגובה
גיל - תמונה
גיל 2 ביקורות
1.0
08/11/06

היינו בשבת האחרונה, והיה פשוט זוועה. הייתה שבת שמשית יפה, והמקום כלל לא היה ערוך לכמות האנשים שפקדה את המקום. את השתייה קיבלנו לאחר 20 דקות, את האוכל לאחר 50 דקות (אני לא מגזים), ומנת... הילדים לא הגיעה כלל. לאחר שהערתי על רמת האכזבה של הילד עברה עוד רבע שעה, ועדיין לא הגיעה המנה. החלטנו לעזוב אחרי שעה ורבע, מתוסכלים והמומים (הילד אכל נקניקייה בחוץ...). אגב, לא היינו המאוכזבים היחידים - המסעדה הייתה מלאה בשולחנות עם אנשים אך ללא אוכל

עוד פרטים
הוספת תגובה
אייל - תמונה
אייל 3 ביקורות
4.3
21/10/06

מקום פשוט מדהים....השירות אדיב מאוד. המנות המוגשות שם מומלצות בחום......!!!!!בעיקר קוקישייק ומילקי מקס עוגיות פשוט מדהים. המחירים קצת גבוהים אבל על איכות משלמים אין מה לעשות....

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
1.7
12/08/06

היינו פעמיים בחודש וחצי האחרנים. בפעם הראשונה היה נחמד, השירות סביר, המנות בסדר והמחיר סביר. אתמול היינו בפעם השנייה. בינתיים שינו חלק מהמנות (דווקא את הטובות שאהבנו) בטענה של "ריענון... התפריט". בפועל ניכר היה שמישהו רוצה לעשות עוד קצת כסף על גב הלקוחות: המנות הוקטנו על מנת "להתחשב" בלקוחות שלא רוצים הרבה שוקולד ואולם המחיר הוקטן במעט מאוד ביחס לגודל המנה שהייתה והמשמעות היא: שאם הזמנת מנה "זוגית" (שהיא בעצם מנה רגילה מקודם) שילמת לפחות 30%!!! יותר. כך גם עם מזרק שוקולד, שילדים אוהבים, המחיר הוקפץ ב-50%!!!ביחס למנות ולטעם, השוקלד מעולה אולם השינויים שנעשו במנות דווקא הרעו את המצב ופגמו בכיף שהיה.ביחס לשירות, היה איטי להחריד, כל אחד קיבל מנה בזמן אחר והאחרון קיבל אחרי שהראשון סיים. בנוסף, הביאו את התוספות של המנה (פירות) בנפרד מיתר המנה כך שלא היה טעם לאכול את התוספת לבדה.לסיכום: תאוות בצע עדיין לא הובילה איש להצלחה, היינו 15 איש, כל אחד אכל מנה אחת!!! (אני מזכיר שמדובר בוופל אמריקאי/פנקייק מתוק, הרוב אכלו את המנות המוקטנות החדשות), בנוסף הוזמנו 2 קפה הפוך ו-2 משקה קל ושילמנו כמעט 700 ש"ח.אני לשם לא חוזר!!!

עוד פרטים
הוספת תגובה