נגישות
נגישות

דבלין ביקורות וחוות דעת - עמוד 4

דירוג גולשים

3
אוכל
3.0
שירות
3.0
אווירה
3.0
מחיר
2.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

33 ביקורות וחוות דעת על דבלין

 - תמונה
מבקר מתחיל
4.0
13/12/05

לא מזמן הייתי באירלנד, אני רוצה לומר, הפאב לא נופל משום פאב אירי אחר אם לא יותר טוב מהם. אווירה נינוחה, אנשים יפים, פשוט תענוג להיות שם. אם הייתי יכול הייתי עוזב הכל ובא לעבוד שם!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.7
02/05/05

מעולם לא נהנתי בפאב כמו שאני נהנת בדבלין ברוב הפעמים , השירות מקסים , מלצריות מקסימות וחייכניות , ממליצות ומציעות דברים חדשים , בדיוק עכשיו אני יוצאת למקום לחגוג את יום ההולדת שלי עם... חברים. תודה שאתם שם! אור.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
2.3
24/02/05

שלום לכם. ביום שלישי האחרון נכנסו זוגתי ואני לפאב. המלצרית הושיבה אותנו בחד התאים כאשר בשולחן השני ישבו ארבע בחורות.הזמנו שתיה ואוכל וכעבור חצי שעה הבחורות שישבו בשולחן השני בתא עזבו... והגיע חבורה של עשרה גברים ברוטלים ניסו כולם להדחף לתא בחוצפה אחד מהם התיישב מולנו בשולחן כאשר הוא נשען ומטלטל את השולחן ועוד שני בחורים ישבו מחוץ לתא.התנהגות מגעילה שלכם שהעזתם להכניס כמות כזו של אנשים לתא כזה קטן.אנחנו קראנו למלצרים ואמרנו לה שהבנו את הרמז וביקשנו חשבון.אנחנו הגענו לחגוג אירוע שלנו ויצאנו מרוגזים וגם שדיברו אם מנהל הפאב לא נראה שהדבר הזיז לו במשהו.זו לא הפעם הראשונה שאנו יושבים בפאב אבל חוסר רגישות כזו כלפי אנשים עוד נתקלתי לדעתי אתם נמצאים בתחילת הסוף אנו סיפרנו את המקרה לכל החברים שלו אני גם מתכוון לפרסם זאת במקום העבודה בתפוצה לכולם. חבל שכך.

עוד פרטים
הוספת תגובה
אביחי - תמונה
אביחי 2 ביקורות
3.4
22/02/05

האווירה במקום מדהימה !!!!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
2 ביקורות
4.7
28/01/05

אחלה פאב! לא משנה מי הסובבים, האווחרה תמיד נעימה. המוזיקה מטריפה ונעימה כמו גם המלצריות שתמיד מחייכות. דבלין הוא המקום לכל בילוי, פרט אולי לדייט ראשון!!!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
3.3
25/01/05

כול טוב ויפה רק צריך לבדוק את החשבון לפני תשלום, לפעמים מלצריות מוסיפות כמה צ'ייזרים לחשבון. גם החשבון לא קריא ולא נותנים אותו שאפשר יהיה לבדוק.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
2.3
29/12/04

בקיץ היינו בסיור מדהים באירלנד.רצינו לרענן את החוויה,באנו בערב של מוזיקה חיה.שילמנו בשמחה את דמי הכניסה אולם לתדהמתנו קבלת הפנים היתה צוננת, לא מצאו לנו מקום לשבת, ומכיון שהזמנו רק שתיה... (אלכוהול)כי אנו אוכלים כשר התייחסו אלינו באנטיפטיות מופגנת וגםהעירו לנו בציניות שבת שלום.חבל.פוטנציאל ענק-שרות זוועה.לא יכול לקרות באירלנד.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
2 ביקורות
4.0
09/12/04

היה נהדר, שרות מעולה, בירה טובה ואוכל טוב. חסרון בולט, אין אזור ללא מעשנים, כיום בעולם כולו אסור לעשן במסעדות ופאבים, גם באירלנד מולדת הפאבים אסור לעשן, לא נראה שחלה ירידה... בביקוש. בביקור בקנדה הלכתי הרבה לפאבים , בכל הפאבים אסור לעשן או שיש איזור לעישון עם מערכת יניקת עשן. מאפשר לשבת שעות ולא לסבול את סירחון היסגריות והבל הפיות של האורחים. חבל שלא אבקר בפאב כזה טוב בגלל שאין מקום ללא עישון.

עוד פרטים
הוספת תגובה