נגישות
נגישות

דבלין ביקורות וחוות דעת - עמוד 3

דירוג גולשים

3
אוכל
3.0
שירות
3.0
אווירה
3.0
מחיר
2.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

33 ביקורות וחוות דעת על דבלין

אורן - תמונה
אורן 11 ביקורות
1.7
16/03/09

מינימום של 50 שקל לאדם כבר התחיל את הערב בצורה מבאסת. האיזור "ללא עישון" התברר כחדר בירכתי הפאב שלא מופרד באף צורה משאר המקום. כשהגענו ישבו באחד השולחנות של אותו חדר אנשים שעישנו. לאחר... הפניית תשומת לב המלצרית לעניין, הם התבקשו לעבור לאיזור השני ועשו כך. כמובן שהעשן מגיע ונספג בבגדים ובשיער ובנשימה ללא כל הפרעה. לעניין השירות, אמנם הערב היה עמוס, אך המלצרית שלנו לא ממש הקדישה לנו תשומת לב ונאלצנו אף ללכת לקחת את הפיצוחים בעצמנו. החשבון לשולחן שלנו של כ-10-12 איש (הלכו ובאו אנשים) עמד על כ-700 שקל, ולמרות שהשירות לא הצדיק זאת, המלצרית התעקשה (פעם ראשונה שנתקלתי בכך) שנשאיר לה לפחות עשרה אחוזים. בקיצור, בזיוני למדי. האוכל היה אוכל פאב טיפוסי, ללא כל ייחוד.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
2 ביקורות
2.7
22/09/07

לפני כי שנה הגענו למקום במקרה ולהפתעתנו האוכל היה מאד טעים ומפחר של הבירות לכל טעם.הפעם , כעבור שנה שוב ניכנסנו וגילינו שחל שינוי משמעותי במנות. האוכל היה לא טעים, ציפס מגעיל ופיש... מאכזב. עדיין יש מבחר של הבירות, סוגים לא לא תמצאו בכל מקום, אבל לאכול עדיף במקומות אחרים.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.0
08/09/07

מבחר בירה עשיר,אוכל טעים,מקום נחמד מאוד. אבל בזמן אחרון יש מספר בעיות: רמת השירות רק יורדת, מוסיקה לא אירית ורעשנית מידי.אנחנו לקוחות קבועים של המקום, בפעם אחרונה מלצרית טעה בחשבון... במאות שקים ,לא נתנה שירות טוב, עקב טעות בחשבון חשבה שמגיעה לה יותר טיפים ורצה אחרינו ברחוב,צעקה והתחילה לקלל.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
3 ביקורות
2.7
04/02/07

מבחר בירות נפלא. נדיבות רבה בטעימות. כישלון מוחלט בהתמודדות עם עשן הסיגריות. העשן מצחין את הנשמה וצורב את העיניים. ווליום גובל בפשיעה של מערכת הגברה. יוצאים עם צפצופים באוזן וכאב ראש.... כל הפוטנציאל לאוירה נעימה פשוט מוחרב לחלוטין בצווחנות המטופשת הזו.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.3
16/10/06

יצא לי לשבת כמה פעמים במקום... מבחר אלכוהולי בין הרחבים שראיתי, בשילוב עם 16 סוגי בירות מהחבית וכמובן הגינס הכי טעימה בארץ... שירות מקצועני ומפנק מצד הברמניות היפות והחייכניות... אני... אחזור בטוח. מומלץ בחום!!

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
5.0
20/08/06

מקום מומלץ בחום. מלצריות נחמדות ועיצוב ברמה אחרת.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
1.0
01/03/06

תגובה לשלומי האשכנזי:אם לא יכולת לקרוא את מה שכתבתי, איך אתה יודע שזה חירטוש?תשאיר לאנשים את הפריוילגיה להחליט אם להאמין לי או לא.לראיה, התגובות האחרות.אני הגעתי לשם במשך שנתיים בגלל... שיקולי נוחות בלבד, כמו קרבה למקום מגוריי האנשים שאיתם אני נפגש, וחוסר בניידות.תמיד הקפדתי להגיע מאוד מוקדם. אז הייאוש יותר נוח. קצת יותר נוח.עצם זה מתן וילנאי בחר בדבלין בהחלט לא מראה שום דבר חיובי על כלום. זה בכל זאת מתן וילנאי ולא נינט טייב למשל.תודה על האינפורמציה לגבי הרגלי השתיה של מתן. עכשיו חיי כולנו יהיו מלאים יותר.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.0
15/02/06

תגובה ליוסי טורס:כלקוח קבוע מיום פתיחת המקום, לא יכולתי לקרוא את מה שכתבת, זה חירטוש ואף אחד לא יאמין לך.השאלה הנשאלת היא: אם המקום כזה לא טוב, איך זה שאתה מגיע כל שבוע במשך... שנתיים???עצם זה שמתן וילנאי בחר בדבלין לפתוח את סיבוב ההופעות שלו ברחובות מעידה על המקום ודרך אגב, אני הייתי שם באותו יום והוא שתה בירה+צ'יסר ויסקי.

עוד פרטים
הוספת תגובה
1234 - תמונה
1234 מבקר מתחיל
1.0
29/01/06

יקר רצח. מסריח מסיגריות. רועש מידי. שירות מחורבן. בעל בית לא סימפטי. הייתי פעם אחת ולא עוד. איכס.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
1.0
29/01/06

תתביישו. אני לקוח קבוע כבר שנתיים. מגיע פעם בשבוע ואף פעם לא לבד. תמיד אוכל ושותה יותר ממשקה אחד. משאיר 20 אחוז טיפ כעיקרון. ביום ה' ה-26 בינואר הגעתי כהרגלי לצפות במכבי ת"א. בחצי... הראשון נכנס לפתע מתן וילנאי. עם עדר מלקקי תחת. מאות פלאשים, רעש בלאגן, דחיפות .לא ראיתי כלום. כתבת גל"צ שפכה לי את הבירה. צ'יפס שהזמנתי לא הגיע. מלצרית לא ניתן היה להשיג. פלאשים מכל כיוון. יצאתי מהמקום וביקשתי לדבר עם בעל הבית. ביקשתי לעזוב, באמצע המשחק, מבלי לשלם על הבירה השפוכה ועל הצ'יפס שלא הגיע. התגובה היתה גסה ומגעילה. ממש נעלבתי. שילמתי על הכל ונשבעתי שכף רגלי לא תדרוך שם. המקום רועש, מסריח אימים, אין איוורור, מלצריות פלצניות, דחוס, מוזיקה גרועה. פשוט בושה. הפסדתם לקוח קבוע בגלל בירה וצ'יפס. היה יותר מכובד להגיד לי לפני תחילת המשחק שמתן וילנאי מגיע ולהשאיר לי להחליט. בושה בושה בושה

עוד פרטים
הוספת תגובה