נגישות
נגישות

פפה - PEPE ביקורות וחוות דעת - עמוד 12

דירוג גולשים

4
אוכל
4.5
שירות
4.5
אווירה
4.5
מחיר
3.5

הייתם כאן? הוסיפו חוות דעת

108 ביקורות וחוות דעת על פפה

Shelly Yami - תמונה
Shelly Yami מבקר מתחיל
4.0
09/07/11

היינו היום 6 אנשים במסעדה לחגיגות יום הולדת.השירות בהחלט היה נעים והאוכל היה מפתיע בטעמים. לעניות דעתי הבחור שתי המלצות מתחתיי הגזים ביותר.אין ספק שאני אחזור לשם בעתיד וגם אמליץ הלאה.

עוד פרטים
הוספת תגובה
 - תמונה
מבקר מתחיל
4.3
29/06/11

אם נתחיל מהסוף- תענוג אמיתי. אוכל ברמה גבוהה מאוד, המנות מתפוצצות מרוב איכות המרכיבים, באמת - כל ביס שלקחתי נהנתי מחדש.טעמנו כמה מנות ושוב, כל מנה יותר טעימה ואיכותית מהמנה הקודמת.המקום... מאוד יפה ומושקע והשירות היה בסדר גמור.

עוד פרטים
הוספת תגובה
Robbie - תמונה
Robbie 4 ביקורות
2.7
28/06/11

שלום רב, ברצוני ליידע אתכם אודות החוויות השליליות אותן חוויתי במסעדת Pepe בראשון לציון ביום שישי, 24.6.11. הזמנו מקום לארבעה לשעה תשע ורבע, בכדי לחגוג יום הולדת לחמותי, והגענו חמש דקות... לפני השעה הנקובה – חמותי, אמה בת ה-94, אשתי ואנוכי. יידענו את המארחת בדבר הזמנת המקום, והיא ביקשה מאיתנו להמתין. מרגע זה החלה מסכת של כשלי שירות ועלבונות, אותם אפרט כעת: • בזמן שהמתנו בסבלנות – להזכירכם סבתה של אשתי היא בת 94 – שמנו לב שאורחים אשר הגיעו אחרינו הוכנסו ישר והושבו בשולחנות. לאחר קרוב לרבע שעה של המתנה, ניגשתי למארחת והיא הסבירה לי שעורכים לנו את השולחן – הצצתי פנימה ושמתי לב שישנם לפחות 4-5 שולחנות ערוכים ומוכנים להושבה. ומה לגבי האורחים שהושבו לפנינו? • לאחר שלבסוף הושיבו אותנו, ניגשה אלינו מלצרית לקחת את הזמנות השתיה שלנו, והסבירה לנו שמיד תוציא לנו סלטים ומתאבנים. ביקשנו ממנה לזרז זאת שכן לאשתי כאב מאוד הראש, וההמתנה לא עשתה לה טוב. לאחר רבע שעה של המתנה נוספת, ורק לאחר שניגשתי לאחד המנהלים במקום, הגיעו לבסוף הסלטים והשתיה. • הזמנו את המנות הרצויות, והמתנו להם בסבלנות. עד כמה שידוע לי, נהוג להוציא את כל המנות יחדיו, בכדי שהסועדים יוכלו ליהנות מהן יחדיו. בפועל, הוצאו שתי מנות מתוך הארבע שהוזמנו, והשתיים האחרות הגיעו יותר מעשר דקות לאחר מכן. מכיוון שלא רצינו לתת לאוכל להתקרר, אשתי וחמותי החלו לאכול כאשר שתי המנות האחרות כבר היו לקראת סיום (ואני מתעלם לרגע מהעבודה שהמנה שלי היתה זוועתית – ברבוניות מטוגנות בבלילה שבושלו יתר על המידה, והמנה החוזרה). לסיכום כל הסאגה הזו, אבקש לציין שאפילו לא קיבלנו התנצלות רשמית. רק כאשר בחנתי את החשבון, גיליתי שזיכו אותנו על קינוח אחד – 36 שקלים עבור חשבון של כ-500 שקלים, עם שירות מתחת לכל ביקורת מרגע הגעתנו ועד שעזבנו את המקום. איש לא ניגש אלינו להתנצל ולומר שכפיצוי על עוגמת הנפש הם נותנים לנו קינוח מתנה.שירות לקוי ואוכל בינוני – כל הסיבות להמנע מביקור במסעדת Pepe .

עוד פרטים
הוספת תגובה