הזמן שולחן בסול קיטשן

Soul Kitchen – קולינריה מכל הנשמההתחדשנו במסעדה עם קונספט קולינרי חדש
(גאיה ביסטרו בינימיני לשעבר)
כנסו והתרשמו...


סול קיטשן היא מסעדת שף, המציעה תפריט מגוון ועשיר, עם מנות איכותיות וטריות. זוהי מסעדה בעלת אג'נדה קהילתית, ולכן 20% מהרווחים שלה עוברים למי שבאמת זקוק לקצת טוב, ואתם יכולים לבחור למי להעביר הלאה את הטוב הזה.

קונספט קולינרי
Soul Kitchen
היא מסעדת שף חדשה בניצוחו של גיא בן אשר, אשר נפתחה לאחרונה. הקונספט הקולינרי של המקום משלב בין מטבח קליפורני לבין נגיעות של אסיה והמזרח הרחוק. כל המנות נשענות על חומרי גלם טריים, שיטות הבישול וההכנה מתבססות על: אידוי, צלייה ומזון נא. כמעט ואין מנות בבישול ארוך וגם מנות הדגים והבשר מטופלים בטכניקות אשר שומרות על הערכים התזונתיים של חומרי הגלם בהם.

קונספט קהילתי
אך מעבר לקונספט הקולינארי היצירתי, שגם מאוד מתאים לאקלים ולטעם הישראלי, האידיאולוגיה של סול קיטשן היא לעשות טוב לקהילה. 20% מהרווחים של המסעדה מועברים מידי חודש לעמותות, אשר תומכות באנשים שזקוקים לקצת טוב, בסוף הארוחה, הסועדים מחליטים למי מבין העמותות (מתוך רשימה מובנית), הם מעבירים את התרומה ואף יכולים לתרום יותר באמצעות המסעדה. 

העמותות שבהן תומכת סול קיטש'ן פועלות באזור בו שוכנת המסעדה – בנימינה. העמותות הן: גשר לקהילה אור עקיבא – התומכת בילדים עם מוגבלויות, לחיים – עמותה למען קשישים ניצולי שואה ובית הילדים – גבעת עדה, שהיא למעשה בית לילדים שזקוקים לחום ומשפחה. העמותות מתחלפות אחת לחצי שנה.

האנשים מאחורי סול קיטש'ן
מאחורי הקונספט של המקום עומד השף גיא בן אשר ואיש העסקים אסף בן דב, שניהם גרים באזור בנימינה-כרכור ומעורבים כל אחד באופן פרטי בקהילה. סול קיטשן מבטאת את התפיסה לפיה אפשר להתפרנס בקהילה בה אתה חי ולהחזיר טוב, לא מידי פעם אלא בכל יום ביומו. המסעדה מעסיקה ותומכת באנשים משכבות חלשות של האוכלוסייה ומקדמת תמיכה באנשים עם מוגבלויות.
 

 
חפשו אותנו בפייסבוק
נשמח לראותכם, צוות גאיה – Soul Kitchen

 
סול קיטשן
ביסטרו, מסעדת שף, פסח
רחוב האמן 1 פינת הטחנה א.ת. הרכבת , בנימינה
דואר אלקטרוני : gayarest@gmail.com
טלפון: 057-9441504
פקס: 04-6388011
שלח כתובת ל- GPS הסלולרי שלי
שעות הפעילות:
ב - ד 22:30 - 12:00
ה - ו 24:00 - 12:00
ש 22:30 - 12:00
מחיר לסועד:
בהתאם לתפריט
עסקיות:
לא נמצא מידע
אמצעי תשלום:
אשראי ומזומן
   משלוחים
   כשר
   כשר למהדרין
   גישה לנכים
   ידידותי לילדים
   אירועים
   חדר פרטי
   הופעות
   רומנטי
   24 שעות
   לינה ואוכל
   ישיבה בחוץ
   חניה
   איזור עישון
   נקי מעישון
   קייטרינג
   אינטרנט אלחוטי
   eMenu-תפריט דיגיטלי
מספר נוסף: 046181818
לעמוד הבית   אתר המסעדות והמשלוחים של ישראל
אירועים במסעדות