מסעדת אלברט באזור

 

עבר הווה ועתיד...

נחזור לשנת 1950 לאחר שהחזיר והחזירה התרבו כדרך הטבע, הקים אלברט חווה לגידול חזירים. אלברט ואשתו שרה ז"ל ניהלו חווה ענקית ובה השקיעו את כל זמנם בגידול וטיפוח החזירים. אלברט נהג לנסוע למקומות רבים ברחבי העולם – טורקיה, איטליה, בולגריה, ספרד, ארגנטינה ורומניה, בכדי לשאוב רעיונות ליישון בשר בדרכים טבעיות, לעישון ולייצור נקניקים וקבב. וכך, אלברט התמחה במקומות הטובים בעולם, באופן החיתוך המיוחד של הבשר. את כל הידע שצבר, מימש באטליז ובמסעדה והגיע להישגים מרשימים. באותם זמנים הכביש הראשי עבר בדיוק בפתח האטליז וכך אלברט הפך למשווק הגדול והמומחה היחיד בתחומו. אף אחד חוץ מאלברט לא הבין את סודות הטיפול בבשר ויכולת ההתמצאות שלו בשיטות אשר הביאו לו לקוחות רבים, שהרי להתעסק עם בשר צריך מיומנות וידע. בהתחלה האטליז רק 30 מטר, לכן הוציא אלברט מנגל החוצה והביא מכונת גלידה מונטנה והיה בין הראשונים שמכרו "קוקה קולה" ובכך הפך את המקום למפגש המרכזי של כל אנשים מהסביבה, שם אכלו ובילו עד הבוקר... את הקליינטים היו מקבלים אלברט ושרה ז"ל, שהייתה חלק בלתי נפרד מהעסק. עם הזמן בא הצורך הטבעי בהקמת מסעדה, כי כמות הלקוחות גדלה מיום ליום.

האיכות של המקום הייתה ועודנה, את הבשר חותכים מול עיניהם של הלקוחות, כך שהלקוח לא יקבל "בשר בשק" וידע בדיוק מה הוא אוכל. היום במסעדות הגדולות בעולם ביפן ובארה"ב זה נקרא "חידוש" , בעוד שאלברט עשה זאת שנים רבות לפני כן. המסעדה הייתה צמודה לאטליז וכך היא ממוקמת עד היום.

הרבה מסעדנים ביקשו לקנות סחורה והביעו רצון שאלברט יחתוך ויספק את האסאדו והסטייקים המפורסמים שלו. המסעדה והאטליז נשארו באותה מתכונת ובנוסף חדישים, יפים, איכותיים ומשופרים יותר!

את המוצרים לא משווקים לחנויות ולמסעדות אחרות, כל הייצור הוא אך ורק עבור המסעדה והאטליז של אלברט בלבד, כך שאם ברצונכם בטוב ביותר – אתם חייבים להגיע לאזור כדי לטעום בשר אמיתי וליהנות מכל החוויה כולה...

 
אלברט
Take Away, בר-סלט, בשרים, על האש
העליה השניה 43, אזור
טלפון: 053-9439410
פקס: 03-5568412
שלח כתובת ל- GPS הסלולרי שלי
שעות הפעילות:
א - ש 23:00 - 11:00
מחיר לסועד:
בהתאם לתפריט
עסקיות:
א - ה 17:00 - 11:00
אמצעי תשלום:
אשראי ומזומן
   משלוחים
   כשר
   כשר למהדרין
   גישה לנכים
   ידידותי לילדים
   אירועים
   חדר פרטי
   הופעות
   רומנטי
   24 שעות
   לינה ואוכל
   ישיבה בחוץ
   חניה
   איזור עישון
   נקי מעישון
   קייטרינג
   אינטרנט אלחוטי
   eMenu-תפריט דיגיטלי
מספר נוסף: 035508629
לעמוד הבית   אתר המסעדות והמשלוחים של ישראל
אירועים במסעדות