אסדו בר
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
רומנטי
ישיבה בחוץ
חניה
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
אלונים באלונים
סוג: Take Away , ארגנטינאי , בשרים , על האש , דר' אמריקאי
שעות פתיחה: ה' 12:00 - 16:00 ו' 12:00 - 24:00 ש' 12:00 - 19:00 ערבי חמישי - אירועים והזמנות בתיאום מראש
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
עסקיות: ה'-ש' 12:00 - 18:00
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
054-4200291
מוצגות 3 חוות-דעת על אסדו בר (מתוך 80)
subus
לא שווה בכלל. (17/11/2014)
הגענו למסעדה משפחה של 5 נפשות, האסאדו בכניסה אכן מרשים אך העשן נכנס למסעדה וברגע שמגיעים לשטח המסעדה נתפס בבגדים שלך הריח של העשן. התיישבנו, הזמנו מעורב דלה קאסה וביקשנו להחליף את האנטריקוט בסינטה. אחרי שהמנה הגיע, ראיתי שבמעורב הוגש אנטריקוט (אני מגדל בשר כך שיש לי עין בעניין). קראתי למלצר ושאלתי מדוע לא הוחלף, הוא טען שאכן הוחלף, ואחרי שהלך לשאול את הטבח הוא טען שבטוח שהנתח הוחלף. מנהל המסעדה בא וביקש סליחה, והגיש לנו נתח קצבים שהיה שרוף. ישבנו בחוץ וזה הרגיש כאילו הקימו את איזור הישיבה בחוץ בתוך כמה שעות, מושבים מפלטות עץ שילדים משתמשים בהם ללג בעומר בדר"כ. אני ממש לא ממליץ על חזרה למקום.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Ary Petasne
שוטחים במחיר ולא נותנים תמורה (11/10/2014)
הייו 4 אנשים+ילדה שילמנו 800 שח ולא קיבלנו שום תמורה למחיר ששילמנו! הבשר היה סביר אבל ארוחה זוגית 320 שח קיבלתי צוריסו אחד רצועות אסדו מגעילות! אנטריקוט ויצאתי רעבים!הם טוענים שקיבלנו מספיק 500 גרם נו באמת? בתור דרום אמריקאי מאד מאוכזב אפילו לא טרחו להביא לי אסדו עם עצם כמו שארגנטיאי אוהב! גבו על לחם המון כסף! שלא לדבר על תפוח אדמה שהיו חלק מהמיקס בשרים! ! לא נחזור לשם בשום פנים באופן!חבל עליהם כי באנו עם המלצות!למקום יש בשר טוב אבל מתקמצמים על להגיש לשולחן! בושה וחרפה מחיר צוריסו 36 שח נו באמת? אולי עשוי מזהב? מזל שלא הזמנו קינוחים אחרת הייו יוצאים משם משלמים 1000 שח.אגב לא כל הבשר היה עשוי טוב חלק היה חיי מבפנים!מחיר בשמיים! לא מקבלים שום תמורה למחיר! פעם הבא נלך למסעדה אחרת באזור! איבדו המלצות רבות וקהל שלהם!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
itzik
סביר (08/02/2014)
המקום מעוצב בפשטות הגריל מוצב בכניסה למסעדה מה שמכניס את העשן לחלל המסעדה,לחם הבית והמטבלים טובים וסבירים, הבשר הגיע בדרגת צלייה מוגזמת ולא בהתאם למה שהזמנו מדיום וול נקניקיות הצ'וריסו טעימות וטובות אבל הבעיה הגדולה הייתה האסאדו המאכזב כאשר קיבלנו כמה פסי אסאדו שרופים ויבשים וזה היה כמו ללעוס חבל... מאכזב מאוד מעבר לכמות הקטנה שהוגשה, {שילמנו 230 שקלים }כאשר הערנו קיבלנו שוב שני פסי שומן שרופות . השרות טוב אבל דיי עצל ציפינו ליותר במיוחד לאור ההמלצות הטובות שנכתבו באתר שלחלוטין לא תואמות את המציאות.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 054 4200291