קויאה
משלוחים
כשר
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
רומנטי
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
השוהם 13, פארק תעשיה צפוני בקיסריה
סוג: המבורגר , בר מסעדה , בשרים , תבשילים , Take Away , פסח
שעות פתיחה: ו' 12:00 - עד כניסת שבת ש' 24:00 - עד כניסת שבת א' - ה' 12:00 - 24:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
עסקיות: א'-ה' 11:30 - 16:00
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9440605
מוצגות 3 חוות-דעת על קויאה (מתוך 115)
Adir
אכזבה (29/12/2014)
מאכזב ביותר מנה ראשונה חציל בטחינה. הוגש קר מנה עיקרית. בורגר אנטריקוט לא המידת צלייה הנכונה וזה ממש לא אנטריקוט! סתם בורגר ! אכזבה!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
מסתפק במקום סביר
ממש לא כדאי לנסות (29/11/2014)
הגענו כשלושים איש , מבוגרים וילדים, למסיבת יום הולדת של אשה מבוגרת. לאחר הזמנת המנות , החלו המנות להגיע בסדר וקצב לא מובנים. חלוקת המנות הראשונות בין האורחים התמשכה כעשרים דקות לפחות! לחם הבית הגיע לאחר תחנונים חוזרים ולאחר שרוב האורחים סיימו כבר את המנה הראשונה. המנה העיקרית חולקה לחלק מהסועדים כאשר חלק עדין היו במנה הראשונה וחלק סיימו את המנה העיקרית לאחר שאחרים סיימו אותה. את כוס הסודה שלי , שהייתה חלק מהמנה הראשונה , קבלתי לאחר כרבע שעה מקבלת המנה הראשונה ולאחר בקשות חוזרות. ובאשר לטיב האוכל. מרק האפונה שקבלתי היה נוזל דליל בתוכו צפו מספר גרגיר אפונה ושלושה ריבועים של תפוח אדמה. המרק היה פושר לחלוטין. פטה הכבד שאמור להיות מוגש בטמפרטורת החדר על טוסט, היה קר על גבול הקפוא והוגש על פרוסת לחם שבספק ראתה הטוסטר. למנה עיקרית הזמנתי מנה ״מקסיקנית״ שלאחר ההגשה נתברר שזו אמורה להיות מנת פאייטה של בקר ועוף. המנה הוגשה על מחבת ,שאמורה להיות לוהטת, ניתן היה להחזיק אותה ללא כל קושי. ומובן שגם המנה הייתה פושרת. למנה מקסיקאנית לא היה כל תיבול. מצע הפילפלים, שאמורים להיות קלואיים , היו פלפלים על גבול החיים שצפו בשמן. העוף היה סביר . הבקר שנאמר לי שיהיה רצועות אנטריקוט , היו כעשר רצועות בלתי מזוהות שתיים מהן פשוט חתימות שומן . מידת העשייה נעה בין שרוף לבשר חיי. הטורטיות והרטבים שאמורים היו מוגשים עם המנה הגיעו למעלה מחמש דקות לאחר הגשת המנה. בשניצל העוף היו נוצות!!!! וכו׳ וכו׳ .... אכן בעלי המקום היו בהחלט הוגנים ונתנו בסוף הארוחה מספר מנות קינוח על חשבונם ועשו הנחה של 50%!!!!! אבל המטרה המקורית לא הייתה לסבול בזול.... רצף הכשלים מעלה השאלה האם הם יכולים לעשות אחרת????
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Yehonatan
ערכנו יום הולדת במסעדה והיה מדהים (27/03/2014)
סגרנו את החדר הפרטי לטובת מסיבת יום הולדת ל-18 מבוגרים. החדר היה מוכן וערוך בטוב טעם בזמח שביקשנו, היה פלזמה גדולה שיכלנו להקרין את המצגת שהכנו, הצוות היה קשוב מאד לצרכינו ועשה כל שביכולתו לעזור לנו בכל בקשה וגחמה. עוד נקודה טובה שיש לציין לזכותם שכל המנות הוגשו יחד ולא כפי שהרבה מסעדות חוטאות ומגישות בסדר טורי. האוכל היה טעים ומהנה. לסיכום נחזור בוודאי.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 046273005