ביסטרו נועה
משלוחים
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
הופעות
רומנטי
24 שעות
לינה ואוכל
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
eMenu-תפריט דיגיטלי
035184668
הצורפים 14 בתל אביב
סוג: ביסטרו , ארוחות בוקר , ראש השנה
שעות פתיחה: א' - ש' 09:00 - 00:00
מחיר לסועד: 60-120 ש"ח
עסקיות: א'-ה' 12:00 - 16:00
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
057-9439645
מוצגות 3 חוות-דעת על ביסטרו נועה (מתוך 289)
Ori Yaron
במילה אחת טוב. בשתי מילים לא טוב (22/03/2014)
מצופה ממסעדת שף נחשב כמו ניר צוק שגובה מחירים לא נמוכים בכלל, לספק את הסחורה בדמות מנות מיוחדות מעל היכולת הביתית. המחירים אכן גבוהים מהממוצע. המקום נראה כמו גיבוב של ריהוט משוק הפשפשים ( לא דבר רע אם נעשה נכון) . הישיבה במסדרון שנסגר אולם ללא שימת לב לפרטים ולניקיון המצופה מבית אוכל. המנות הראשונות סבירות, לא משהו לזכור. המנות העיקריות ברובן כנ״ל מלבד אחת שהייתה חריגה בנוף הכללי. המנות העיקריות קטנות מידי מה שמיד מעלה את ההרגשה שמישהו כאן מאד מחושב על חשבון הלקוחות. הקינוחים היו טובים. כפי שפתחתי מצופה ממסעדה כזאת לספק סחורה הרבה יותר מיוחדת תמורת המחירים שהרי גובה.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
oren
מאכזב - מקום שלא חוזרים אליו (13/02/2014)
אתה יושב בסמטה הקרה הזו. לא יכול להוריד את המעיל. הילדים רועדים מקור. מתחילים להוציא לך את המנות הראשונות, שחלקן הארי סתמי. הישיבה לא נוחה. השולחן שמחובר לשולחן אחר שגובהו שונה, מתנדנד. הלחם, שהוא סימן ההיכר של מסעדה שמכבדת את עצמה לא טוב. המנות העיקריות לא מעניינות ולא מצטיינות. המלצר עסוק בזיוף חיוכים ועוד מישהו עובר ושואל אותך אותך כל הזמן בסחבקיות אם הכל בסדר - אם תתחיל לפרט מה לא בסדר, תחריב את השמחה המועבת ותצא טרחן. בקיצור, חוויה מיותרת.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Shlomit
ארוחת בוקר לא מומלצת (09/02/2014)
הגענו בעלי ואני לאכול ארוחת בוקר, אולי אם היתי קוראת את הביקורות, היתי חוסכת לנו הגעה ואכזבה. אנחנו הזמנו בטלפון ולמרות זאת נאלצנו להמתין על הבר כעשרים דקות , עד שהכינו עבורנו את השולחן שהיה פנוי כבר שנכנסנו.. מה שאותי הפתיעה בארוחת הבוקר זה התוספות הפיצפוניות!! הכל הגיע בכלים קטנים קטנים בכמויות מזעריות. ששאלתי את המלצר מה זה, הוא אמר שהם לא רוצים לזרוק מה שאנשים לא אוכלים, אבל אפשר לבקש תוספת ללא תשלום. למרות זאת, לדעתי נדביבות ושפע לא הורגשו פה. הזמנו שקשוקה שהיתה סתמית ולדעתי גם הוכנה עם רסק מקופסא ולא היתה עשירה בכלל. בבית אנחנו מכינים טעים יותר. הערה על הלבוש של המלצרים - גם אנחנו שמנו לב שהם לבושים איך שבא להם וחלקם פשוט נראו מוזנחים ולבושים בבגדים לא מחמיאים. אנחנו לא נחזור לפה ולדעתי זה סתם חבל, כי אנשים כתבו פה הערות שבקלות ניתן לשפרן ולהעלות את שביעות רצון הלקוחות.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות