Uno אונו
משלוחים
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
הופעות
רומנטי
24 שעות
לינה ואוכל
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
eMenu-תפריט דיגיטלי
036932005
ויצמן 2 בתל אביב
סוג: דגים , איטלקי , פיצה , חלבי , סוכות , עם סוכה , פסח , Take Away
שעות פתיחה: ש' 21:00 - 00:00 א' - ה' 11:30 - 00:00 ו' 11:00 - 16:00 בימי שישי-פתוח לאירועים עד כניסת השבת
מחיר לסועד: 60-120 ש"ח
עסקיות: א'-ה' 11:30 - 17:00
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9443877
מוצגות 3 חוות-דעת על Uno אונו (מתוך 200)
אלונה
אחד האכזבות הכי גדולות שהיו לי ממסעדות (20/11/2014)
נתחיל בכך שכשהגענו הודיעו לנו שביטלנו את ההזמנה. רק לאחר דין ודברים ארוך התנצלו על הטעות. הזמנו פיצה פסטה וסלט. רצינו פיצה מסויימת ללא הגבינת עיזים שהוזכרה בתפריט אך אבוי השף אינו מסכים לשנות את מרקמה העדיין של פיצת הגורמה שלו לכן הסתפקנו באחרת שאינה מכילה גבינות. תחילה הגיע סלט אחר ממה שהזמנו. הפסטה היתה פושרת ועל הפיצה היתה פטרוזיליה שלא הוזכרה בתפריט. כשהגיע הסלט שהזמנו התברר שבתחתיתו מסתתר בצל שלא הוזכר במרכיבי הסלט בתפריט. אחת מאיתנו לא מסוגלת לאכול בצל והשניה שונאת פטרוזיליה. כשהערנו על כך למלצרית היא פשוט התעלמה מהערה. בשלב הקינוח לקח לנו כ 20 דק ליירט מלצרית שתיקח מאיתנו את ההזמנה. מאד רצינו קפה גדול בכוס זכוכית אבל במסעדת השף שמכבדת את עצמה מגישים רק קפה קטן בספל. בימינו כל בוגר חוג בישול מכריז על עצמו כשף צמרת עם מניירות - ובכן צר לנו מסעדת אונו הינה עוד מסעדה איטלקית חשוכה תרתי משמע. הסיבה היחידה שבאנו היא כאחת מאיתנו שומרת כשרות. היא נשלחה לחפש מקום נעים יותר למפגש הבנות הבא שלנו.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
רות
מסעדה שלא הייתי חוזרת אליה! (17/10/2014)
הלכתי למסעדה ביום נישואים. הגענו למסעדה המסעדה היתה צפופה ביותר שכל שולחן נושק לשולחן שלידו. המקום רוצה שאנשים יאכלו וילכו ולכן הם עושים את כל ההזמנה של הארוחה מנות ראשונות עיקריות וקינוח מראש ומוציאים מנה אחרי מנה כך שלא יוצא להנות מהארוחה באמת ולהנות תוך כדי. המנות קטנות ביחס למחיר והטעם מיוחד אך לא מזמין. זאת מסעדה שהצטערתי שהלכתי אליה ואני לא אחזור לשם.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
באדיבות d.co.il
ירון
ראשונות לא רעות, עיקריות מזעזעות ושירות מחפיר (14/10/2014)
הגענו למסעדה בסביבות השעה שש בערב, כצפוי בשעה הזו מספר הסועדים היה מצומצם, אך קיים. השף המכובד של המסעדה ישב עם מספר אנשים בפינת המסעדה כאשר הם צוחקים וצועקים (בעיקר הוא למען האמת) בקול מאוד גבוה, שבאופן ברור הפריע לנו ולשאר הסועדים. למזלנו הם סיימו כרבע שעה לאחר הגעתנו. האווירה במסעדה שכונתית להפליא. המלצרים לפני משמרת או אחריה יושבים בפינת הבר ומתמרמרים באופן שניתן לשמוע בבירור על העבודה. אחת מתבככיינת ששמו אותה בסוכה, השנייה שיש הרבה הזמנות להיום, לא בדיוק אווירה שירותית שהיית מצפה לקבל. הוזמנו מספר ראשונות ועיקריות. לאחר זמן רב יחסית הגיע הראשונות. אחת מהן שונה ממה שהוזמן, אך מכיוון שלא רצינו להמתין שוב כל כך הרבה זמן לקחנו אותה. כל הראשונות היו יחסית טובות. הרביולים היו טריים וטעימים, הקרדו מוסר כנ"ל. לא מפיל, אבל בהחלט טעים. לאחר שפינו את הראשונות ועוד המתנה של כ-10 דקות התבשרנו שאחת העיקריות שהזמנו (כארבעים דקות קודם לכן) לא קיימת. שאלנו מדוע מודיעים לנו רק עכשיו, התשובה: "מה אתם רוצים ממני, עכשיו רק הודיעו לי. רוצים תפריט?" אווירת השירות המזעזע ממשיכה.. החלפנו את העיקרית ואחרי זמן סביר קיבלנו את כולן. כאן היתה הנפילה הגדולה. כל העיקריות שהוזמנו (כולן מנות פסטה או ניוקי כיאה לאיטלקית) היו פשוט רעות. פסטה תפלה שהרוטב משום מה מסרב להתחבר אליה. היא אמנם טריה וזה בהחלט מורגש, אבל פשוט לא טעימה. פסטה של בתי קפה כבר עדיפה בהרבה. ולסיכום העניין, המלצרית ה"נחמדה" לא טרחה לשאול או להציע קפה וקינוח, לא טרחה לשאול איך היו המנות או האם הכל בסדר אז פשוט הזמנו חשבון. שילמנו (יותר מדי) והחלטנו לא לחזור לעולם ולפרסם ביקורת בהתאם.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות