מוזס בית ינאי
משלוחים
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
הופעות
רומנטי
24 שעות
לינה ואוכל
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
eMenu-תפריט דיגיטלי
תחנת דלק פז, חופית, גשר בית ינאי בבית ינאי
סוג: בר מסעדה , אמריקאי , המבורגר , בשרים , Take Away
שעות פתיחה: ה' - ו' 12:00 - 03:00 א' - ד' 12:00 - 02:00 ש' 12:00 - 02:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-7104603
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על מוזס בית ינאי (מתוך 86)
h
לא עשוי בצליה שהזמנו, מרקם דחוס וטעם אופייני, יקר מאוד, אכזבה! (21/04/2014)
היינו שולחן של 5 אנשים. הזמנו המבורגרים מסוגים שונים ולא מנות זהות, לפי התפריט. כל אחד ביקש במנה שלו, השונה מהמנות של האחרים, את דרגת הצליה שהוא אוהב לבשר. הטבח פספס בכל חמשת ההזמנות במידת הצליה. אני אפילו הזמנתי מנה שבה 3 מיניהמבורגרים, בכל אחד מהשלושה הייתה צליה אחרת ואפילו לא מה שהזמנתי (מדיום-וולדאן). חשוב לציין, שמידות הצליה שהזמנו לבשר היו שגרתיות ללא "גחמות" מיוחדות. החשבון למנות עקריות, המבורגרים מסוגים שונים ותוספת כגון צ'יפס ושתיה קלה, היה כ- 400 ש"ח ובנוסף על זה הטיפ. בלי קשר לקמות הצליה, ההבורגרים דחוסים ובעלי טעם אופייני שצריך ללמוד לאהוב אותו. ההרגשה שלי שמדובר בבשר קפוא תעשייתי. קיבלנו שירות רק שיזמנו פניה למלצר. אם לא יזמנו, המלצר חלף על פנינו הלוך וחזור ללא הרף ללא קשר עין ושאלה.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Dagan
אכזבה (07/08/2013)
ביקרתי במוזס החדש בצומת אם הדרך התאכזבתי קשות המקום לא עומד בסטנדרטים של הרשת שתיה לא הוגשה קרה, בירות מהחבית שלא מוגשות בחצי כי חסרות כוסות, המבורגרים שמוגשים במידות לא נכונות מוחזרים ועדיין מוגשים במידה לא נכונה בקיצור נפילה אני כבר לא אחזור
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
אסף
אחלה אבל למה כל כך יקר?? (28/07/2013)
נתחיל במה שטוב ויש הרבה: 1. ההמבורגרים מצוינים. 2. העיצוב והשירות נעימים ומזמינים. ועכשיו למה שכואב: היינו 4 וההזמנה כללה בסה"כ 1 מנה ראשונה קטנה מאוד, 4 המבורגרים (3 250 גרם ואחד 200 גרם), 3 תוספות להמבוגרים (חזה אווז, גביה כחולה ובצל מטוגן), 3 צ'יפס ממש לא גדול ו- 2 קולה. שימו לב שלא כולל מנות ראשות לכולם, לא כולל יין, לא שתיה קרה לכולם, לא קפה בכלל ולא קינוח בכלל. יצאנו ב- 410 ש"ח כולל טיפ!!!! בגדול מעל 100 ש"ח לאדם על המבורגר וצ'יפס. להשוואה - בארה"ב במשהו דומה היינו יוצאים בפחות מחצי (ואם משקאות free refill) תסבירו לי למה??
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות