מוזס בית ינאי
תחנת דלק פז, חופית, גשר בית ינאי בבית ינאי
סוג: המבורגר , בשרים , בר מסעדה , אמריקאי , Take Away
שעות פתיחה: ה' - ו' 12:00 - 03:00 א' - ד' 12:00 - 02:00 ש' 12:00 - 02:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-7104603
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על מוזס בית ינאי (מתוך 88)
Gal Hahmon
יקר ומאכזב (01/01/2015)
הגענו ביום שישי בערב לחגוג יום הולדת. היינו 5 אנשים ותינוק. לקח יותר מ 45 דקות עד שקיבלנו את המנות וגם כשהגיעו היו קרות ולא טעימות במיוחד. את המחירים היקרים של מוזס כולם מכירים. כשהתלוננו למלצר המסעדה נתנה לנו קינוח חינם אבל גם לו לקח כמעט חצי שעה עד שהגיע. נכון שמדובר בשישי בערב והמקום היה מלא, אבל מסעדה רצינית צריכה לדעת להתכונן ולהתמודד. כשהתלוננו שוב על הקינוח שלא הגיע אחראית המשמרת לקחה את הטלפון שלנו כדי שידברו איתנו ויפצו אותנו. אף אחד לא התקשר. אומנם היא נתנה לנו 10% הנחה, אבל זה לא פיצה על החוויה המאכזבת.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
נועה
המבורגרים טובים, אחלה אווירה אבל יקר! (27/11/2014)
בכנות אני לא מצליחה להבין למה המבורגר עולה כל כך הרבה כסף. נכון שהאווירה מצוינת והשירות טוב ויש השקעה בהגשת המנות השונות אבל רבאק... אנחנו לא מדינה של מליאנים. בכל מקרה... הזמנתי בייגל עם המבורגר והיה ממש טעים. גם שני החבר'ה איתם ישבתי נהנו מהמנות שלהם.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
באדיבות d.co.il
h
לא עשוי בצליה שהזמנו, מרקם דחוס וטעם אופייני, יקר מאוד, אכזבה! (21/04/2014)
היינו שולחן של 5 אנשים. הזמנו המבורגרים מסוגים שונים ולא מנות זהות, לפי התפריט. כל אחד ביקש במנה שלו, השונה מהמנות של האחרים, את דרגת הצליה שהוא אוהב לבשר. הטבח פספס בכל חמשת ההזמנות במידת הצליה. אני אפילו הזמנתי מנה שבה 3 מיניהמבורגרים, בכל אחד מהשלושה הייתה צליה אחרת ואפילו לא מה שהזמנתי (מדיום-וולדאן). חשוב לציין, שמידות הצליה שהזמנו לבשר היו שגרתיות ללא "גחמות" מיוחדות. החשבון למנות עקריות, המבורגרים מסוגים שונים ותוספת כגון צ'יפס ושתיה קלה, היה כ- 400 ש"ח ובנוסף על זה הטיפ. בלי קשר לקמות הצליה, ההבורגרים דחוסים ובעלי טעם אופייני שצריך ללמוד לאהוב אותו. ההרגשה שלי שמדובר בבשר קפוא תעשייתי. קיבלנו שירות רק שיזמנו פניה למלצר. אם לא יזמנו, המלצר חלף על פנינו הלוך וחזור ללא הרף ללא קשר עין ושאלה.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות