קפה לנדוור
גישה לנכים
ידידותי לילדים
רומנטי
24 שעות
ישיבה בחוץ
איזור עישון
אינטרנט אלחוטי
אבן גבירול 70 בתל אביב
סוג: Take Away , בית ספר של קפה , ארוחות בוקר , בית קפה , בר מסעדה , ים תיכוני , קונדיטוריה / מאפיה
מחיר לסועד: עד 50 ש"ח
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
03-6964924
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על קפה לנדוור (מתוך 6)
Orna
פלצני - מחירים של עשירים (18/01/2015)
קודם כל, רמתו הגסטרונומית של הלנדוור היא בינונית למדי. השירות עייף. המקום הוא ברמה די ככה ככה, וממש לא מצדיקה את המחירים הגבוהים, שמאפיינים מקומות שנועדו לעשירים (מאד מאד) בלבד. אזכור את מחירו הגבוה של הקפה ואת המחיר והאיכות הממוצעת (בהשוואה למחיר) של עוגת הגבינה שאכלתי.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
נועם
אווירה נעימה אבל יקר מאוד (17/12/2014)
ישבתי עם חברתי בסניף שממוקם ברחבת הבימה. ישר כשהתיישבנו בבית קפה חברתי אמרה שזה מקום מאוד נחמד לשבת עם מחשב הלפ טופ. היא רצתה להזמין חצי פרוסה אבל נמנעה בסוף מלהזמין כי המחיר היה לא שפוי. בסוף היא הזמינה שתייה ואני הסתפקתי בשוקו שהיה מצויין. השירות היה מצויין- רק חבל שהמחירים יקרים מאוד ושארוחות הברקפסט שהם מציעים לא נותנים אופציה ללקוחות שמעוניינים לקנות גם בערב.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
באדיבות d.co.il
אלי
(25/07/2010)
הוד השרון- ביקרתי במקום 4 פעמים.חוות הדעת בכל הפעמים שישבתי שם(!!!!) עם כל מי שישבתי היא שהמקום אמנם נראה טוב ומושקע, אך מעבר לזה בביקורי שם הערב, טייל לו עכבר בכייף מתחת לבר ושני שולחנות לידינו קמו והלכו. אפילו המלצריות לא יכלו להישאר אדישות לגועל, וברחו לחלק אחר של המסעדה. האוכל זוועה.מנהל המקום / זכיין/ לא ברור מי הוא, מסתובב כמו איזה שריף במקום ועם מבע של ארס מצוי בעיניים.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 03 6964924