קנטינה
אירועים
רומנטי
ישיבה בחוץ
איזור עישון
רוטשילד 71 בתל אביב
סוג: איטלקי
מחיר לסועד: 60-120 ש"ח
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
03-6205051
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על קנטינה (מתוך 104)
Eve
נורא ואיום (08/01/2015)
הייתי במסעדה ביום שני בערב, דבר ראשון התנהגותה של המלצרית היה מחריד שאלנו מה ממולץ והיא ענתה ״אני לא יכולה להמליץ לכם אין לנו את אותו הטעם״ או במילים אחרות קחו את רגליכם מפה וצאו למסעדה שממול... הזמנתי פסטה זוקיני הגיע קר ולא אכיל מחירים בשמיים, לא ממליצה בחום על המסעדה, אל תלכו.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
YuriS
שירות מתנשא ולא אדיב (28/05/2014)
המלצרית נתנה לנו להבין בפירוש שהיא עושה לנו טובה שהיא משרתת אותנו. מצב שהוא מוזר בייחוד לאור העובדה שהמסעדה הייתה חצי ריקה - היה ניתן לתת יחס קצת יותר טוב. מצפה להרבה יותר ממסעדה בסדרי המחיר האלו.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
ארז
מתחת לכל ביקורת (02/05/2014)
הגענו ביום רביעי לאחר שהזמנו מקום מראש שבוע ימים קודם לכן, המסעדה היתה כמעט ריקה. הזמנו מנה ראשונה ומנה עיקרית. סועד אחד נשכח לחלוטין והמרק אשר נקרא מינסטרונה היה בעצם מרק עגבניות פשוט ביותר. הלחם אשר היה אמור ללוות את המנה הראשונה הגיע מאוחר. למנה העיקרית (פסטה) חיכינו 60 דקות. לאחר שעה הגיעה המלצרית והודיעה שאין מים חמים ולכן לא ניתן להכין את הפסטה. קמנו ויצאנו רעבים ובבושת פנים ועוד נאלצנו לשלם על מה שנקרא במסעדת קנטינה "ארוחת ערב" המלצרית בזמן הזה עמדה בצד ועישנה, אולי לכן היא לא שמה לב לזמן שחלף. אנחנו לא ממליצים על המקום בשום צורה שהיא
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 03 6205051