קנטינה
משלוחים
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
הופעות
רומנטי
24 שעות
לינה ואוכל
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
eMenu-תפריט דיגיטלי
03 6205051
רוטשילד 71 בתל אביב
סוג: איטלקי
מחיר לסועד: 60-120 ש"ח
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
03-6205051
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על קנטינה (מתוך 103)
YuriS
שירות מתנשא ולא אדיב (28/05/2014)
המלצרית נתנה לנו להבין בפירוש שהיא עושה לנו טובה שהיא משרתת אותנו. מצב שהוא מוזר בייחוד לאור העובדה שהמסעדה הייתה חצי ריקה - היה ניתן לתת יחס קצת יותר טוב. מצפה להרבה יותר ממסעדה בסדרי המחיר האלו.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
ארז
מתחת לכל ביקורת (02/05/2014)
הגענו ביום רביעי לאחר שהזמנו מקום מראש שבוע ימים קודם לכן, המסעדה היתה כמעט ריקה. הזמנו מנה ראשונה ומנה עיקרית. סועד אחד נשכח לחלוטין והמרק אשר נקרא מינסטרונה היה בעצם מרק עגבניות פשוט ביותר. הלחם אשר היה אמור ללוות את המנה הראשונה הגיע מאוחר. למנה העיקרית (פסטה) חיכינו 60 דקות. לאחר שעה הגיעה המלצרית והודיעה שאין מים חמים ולכן לא ניתן להכין את הפסטה. קמנו ויצאנו רעבים ובבושת פנים ועוד נאלצנו לשלם על מה שנקרא במסעדת קנטינה "ארוחת ערב" המלצרית בזמן הזה עמדה בצד ועישנה, אולי לכן היא לא שמה לב לזמן שחלף. אנחנו לא ממליצים על המקום בשום צורה שהיא
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
צבי
אוכל איטלקי מקורי וטעים (08/02/2014)
הגענו אני ובת זוגי במוצאי שבת, המסעדה חמימה ונעימה, הזמנתי מינסטרונה שהיה נחמד ובת זוגי סלט, עיקרית-פסטה עם פילה דג ברוטב חריף-מנה מקורית וטעימה מאוד! פילה הדג היה טרי הספגטי היה בדיוק אלדנטה והרוטב עם עגבניות טריות ופלפל חריף היה נפלא! אשתי הזמינה פסטה עם פטריות פורטבלה שהייתה מנה מצויינת גם. בסך הכל מסעדה איטלקית מצוינת.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות