גוצ'ה
גישה לנכים
ידידותי לילדים
רומנטי
ישיבה בחוץ
איזור עישון
נקי מעישון
אינטרנט אלחוטי
דיזינגוף 171 בתל אביב
סוג: פירות ים , בר מסעדה , דגים
שעות פתיחה: א' - ש' 12:00 - 01:00
מחיר לסועד: 60-120 ש"ח
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9438325
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על גוצ'ה (מתוך 153)
נירה
סניף רמת החייל - יחס מזלזל (09/12/2014)
הזמנו טלפונית שולחן ל-8 אנשים וציינו בהזמנה שאנחנו מבקשים שולחן עגול. נאמר לנו שיש כבר הזמנה אחת לפנינו, אבל לשאלתנו אם הזמינו שולחן עגול נאמר לנו שלא. חזרנו וביקשנו את השולחן העגול ואז נאמר לנו שלא מבטיחים. בתאריך המיועד הגענו 8 נשים כולנו מעל גיל 60 למסעדה. השולחן העגול היה פנוי אבל נאמר לנו שהוא מוזמן (לא על ידי אלה שהזמינו לפנינו). מעניין לנו אמרו שאי אפשר להבטיח אותו מראש ולמישהו אחר הבטיחו ושומרים. הכינו לנו שולחן גבוה עם כסאות גבוהים שחלקם גם ללא משענת. אמרנו להם שלנשים בגילנו מאד לא נוח לשבת על כיסאות כאלו. הם לא השתדלו לסדר שולחן אחר. אמרנו להם שאנחנו לא נשארות, השארנו טלפון כדי שיצלצלו אלינו אם הצליחו לסדר שולחן אחר. הם לא צלצלו אפילו להתנצל למרות שההזמנה שלנו היתה כמעט שבוע קודם. ממש הרגשנו שמזלזלים בנו. למסעדה הזאת לא כדאי להגיע
סופיה
מקום של פירות ים (05/10/2014)
הגוצ'ה שברחוב דיזנגוף נראה מבחוץ יותר כמו פאב מאשר מסעדה מצויינת לפירות ים! תמיד כשעוברים ליד המקום הצוסס הזה, יש תחושה של "מה הולך פה, כמה אנשים!" וזה עושה תמיד חשק לשבת שם, אבל שלא תטעו! זו לא רק האווירה , האוכל הוא העיקר פה. המנות טריות וגדולות, התפריט מגוון וקשה לבחור! טעים מאוד!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
מאיה
שווה ביותר (23/09/2014)
מנות גדולות, אוכל טעים וטרי. המחירים ממש זולים יחסית למסעדות אחרות באזור. החסרון- קצת צפוף והעיצוב/אווירה לא משהו. אבל בהחלט מומלץ.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
באדיבות d.co.il
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 03-5222886