יונס אלדיוואן
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
מתחם געש בגעש
סוג: גריל , על האש , מזרחי , דגים , חומוס , המבורגר , בשרים , Take Away
שעות פתיחה: א' - ש' 10:00 - 23:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9418832
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על יונס אלדיוואן (מתוך 34)
Michael
ארוחת צהריים מעולה (17/08/2014)
הגענו למקום עם גרופון לארוחת צהריים. להבדיל ממקומות אחרים שעושים פרצופים כאשר מגיעים עם גרופון, כאן לא היה שום דבר בסגנון. תוך דקות מהרגע שהתיישבנו, השולחן היה מלא בסלטים ולחם וכעבור 15 דקות הגיעו המנות הבשריות - שיפודי פרגית, קבאב ומנות ילדים. האוכל היה טרי וטעים, השירות היה מעל ומעבר. בהחלט נחזור לשם.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
אודי
אכזבה (20/06/2014)
כשהתבקשנו לעשות הזמנה אחרי שבת זוגתי ואני הזמנו את סלטי הפתיחה שאלתי במפורשות את המלצר האם ניתן להזמין שיפוד בשרי אחד כי בת זוגתי צמחונית התעקש המלצר שוב ושוב לדחוף לי מנה בשרית נוספת עד שנאלצתי להרים את הקול כדי לומר שאינני מעוניין בעוד מנה. המלצר שאל למה אני עצבני? מי לא היה מתעצבן אם היה צריך לבקש שיפוד אחד בלבד. מהרגע הזה המלצר התייחס אליי כ"עצבני". עד שהשיפוד הגיע עברה לפחות חצי שעה. כשהזמנו את החשבון נאלצנו לחכות הרבה מאוד זמן, המלצר עשה לפחות עשרה רונדלים ליד השולחן השכן עד שהביא לנו אותו. כשכבר הביא את החשבון עמד ליד השולחן וחיכה שנשלם כשבטעות שילמנו את הסכום ללא הטיפ אמר לנו מה זה איפה הכסף עבור השירות? ממתי המלצר עומד ומחכה לטיפ? תמיד משאירים את הטיפ אחרי התשלום... בקיצור אנחנו לא נחזור לשם למרות העובדה שניסה לפייס אותנו עם מתוקים... לא מפייסים ואז מתנהלים בצורה לא נעימה. לא ממליצים.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
HannaK
השם נכון להיום: "סיאסטה גריל" ניסים כהן יזמות (08/02/2014)
ביקרנו בגעש ביום ה' 6.2.201 כרגיל נהנינו. לא היה שינוי מאז הפעמים הקודמות. ההפתעה הנעימה הייתה לנו במסעדה שבמתחם המרחצאות.מדריגות פנימיות מובילות ישר לשם אך בחוסר שילוט הגענו דרך הקפיטריה.לאחר עיון בתפריט שבחוץ קיבל אותנו בחור חביב בסבר פנים מזמין.מלצרית יפיפיה וזריזה הביאה מיד בירות ומזטים (סלטים) טעימים וטריים.מהר מאוד הגיעו גם המנות העקריות. הכל טרי וטעים ובכמות הנכונה ובמחיר סביר. יישר כוח! חנה וא.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 099512657