ירושלים הקטנה - בית אנה טיכו
משלוחים
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
הופעות
רומנטי
24 שעות
לינה ואוכל
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
eMenu-תפריט דיגיטלי
02 6244186
בית אנה טיכו, הרב קוק 9 בירושלים
סוג: דגים , חלבי , ידידותי לטבעונים
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: הכל
02-6244186
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על ירושלים הקטנה - בית אנה טיכו (מתוך 36)
מיכאל נחמן
גן עדן מי שלא בא מפסיד (20/09/2012)
מצב עותק מייל אותו כתבנו להנהלת המסעדה:" ברצוני להעביר בפני הנהלת המסעדה והצוות את רגשי תודתנו הערכתנו לשירות הפלא, לאוכל הטעים והמוקפד ,למנות הנדיבות ובעיקר ליחס המלצריות ששירתו אותנו אתמול. לאחר בירור שערכתי הבנתי שמדובר במלצרית ששמה נדין שהייתה אדיבה ,חיננית ומסבירת פנים שאפילו רצה אחרינו להחזיר את כרטיס האשראי אותו שכחנו כטוב ליבנו ביין ,אותו הענקתם לנו לרגל יום נישואינו. מבחינתי היה זה יום נישואין מרומם ומענג ובלתי נשכח והרבה בזכותכם, ואין לי שמץ של ספק שנחזור אליכם שוב באופן יותר תדיר. המשיכו כך!!, וכמובן שאתם יכולים לעשות שימוש במכתב זה בכל אופן שתרצו. בברכת שנה טובה, מיכאל ונירית נחמן
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
(17/09/2010)
מקום מקסים. מעוצב באלגנטיות. האוכל טעים להפליא ומוגש בצורה מאד אסתטית, (רביולי תרד ברוטב רקולה ופאי לימון). עד אמצע נובמבר 2010 מוצגת במקום תערוכה יפה של ארבע צורפות. שווה לבוא משתי סיבות אלו. רק חבל שקשה לשבת בגן היפה בגלל עבודות בנייה ליד, אבל זה מן הסתם לא בשליטת המסעדה.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
(02/08/2010)
איני יודע מה השתנה במסעדה כה מוצלחת,נעימה ומיוחדת זו. כבר מהרגע שדרכתי במקום הסתובבו סביבי מלצרים עיפים,שנראה שהחשק לשרת אותנו ברח למחוזות רחוקים.האחראית משמרת -מירה הייתה באמצע לאכול אז לא ניגשנו להעיר לה על השירות(יש לציין שהייתה בהריון ולא רצינו להכביד עליה,גם בלעדינו הייתה נראית עיפה ומוטרדת). בקיצור:אכזבה אחת גדולה. הגברת נאווה חסרה במקום.החיוך.שמחת החיים.והאכפתיות כלפי כל לקוח ולקוח.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות