לימונדה
משלוחים
כשר
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
רומנטי
חניה
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
ברוך הירש 16 בבני ברק
סוג: בשרים , חומוס , על האש , מזרחי
שעות פתיחה: א' - ה' 08:00 - 16:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9439615
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על לימונדה (מתוך 2)
ליאת
טעים טעים! (09/02/2012)
אחרי שחמתי הזמינה שם קייטרינג לארוחה משפחתית התלהבתי מאד, השתמשתי גם אני בשירותיהם לקייטרינג והיה מעולה. אוכל טעים מאד, מחירים נוחים ושירות נהדר. כמו כן אפשר לקנות במקום.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
באדיבות d.co.il
(28/07/2004)
חבר'ה, אם אתם הכי רעבים שבעולם תצומו עוד יום ואל תיכנסו לשם,לכו תאכלו פלאפל, המקום עם שרות גרוע, בעל הבית מפחיד את האורחים, לי אישית זו הייתה החוויה הכי משפילה שמישהו יכל לעשות. הוא מתייחס לאורחים כאילו שהם אוכלים בחינם וניתן לצעוק ולהשפיל עד כאב. אגב המלצרית שלנו פוטרה למחרת. כמו כן האוכל היה סתמי ולא מבושל. ויש המון רעש במסעדה. ואם השארתםטיפ והיה חסר לכם 5 ש"ח ירדפו אחריכם עד לחוץ המסעדה ויעקבו אתכם עד שמישהו ילך להוציא מספיק כסף. ראו הוזהרתם!!! אגב במכללת סלע לא עושים כלום גם לאחר התלונה שהועברה
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
אכלתי בלימונדה הרבה פעמים
(09/06/2005)
ההערה לגבי הקמצנות וכדומה, מדויקת להפליא. בסניף בתל-אביב. כל שולחן מקבל משהו אחר, מבחינת הסלטים החינמיים. לפי "צבע העיניים"... לקבל צלוחית מיניאטורית של חומוס זאת משימה בלתי-אפשרית, אשר ניתן להצילח בה רק על-פי וותק וייחוס במסעדה, כאשר אתה מתבאס למראה הצ'ופרים שזורמים אל השולחן ליד. כשביקשתי להתלונן למנהל, קיבלתי שטיפה ממנו על-כך שאני לא מבקר מספיק במעדה כדי לקבל צלוחית חומוס בתור צ'ופר. הדבר המפגר הוא שלאחר 5 דקות, הגיעה המלצרית עם צלחת חומוס - מלווה במבט של: "הנה עשינו לך ג'סטה..."
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 035784667