פיצרוי
הירקון 136, פינת גורדן 2 בתל אביב
סוג: בר מסעדה , מסעדת שף
שעות פתיחה: א' - ש' 08:00 - 24:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-7102468
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על פיצרוי (מתוך 15)
Roy
מסעדה בינונית מינוס (08/12/2014)
האוכל סביר, אבל המנות קטנות ולא משביעות, בעיקר לאור המחירים הגבוהים. כמו שכבר נכתב, השירות לא מוצלח - היינו צריכים שלוש פעמים לצעוק כדי לקרוא למלצר. לא נחזור, ונמליץ לכם לא להגיע מלכתחילה
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Yaniv Raphael
אוכל מדהים, המסעדה הרבה... הרבה... פחות (05/10/2014)
בקצרה- אכזבה. בפירוט- האוכל מדהים; מושקע, טעים, מרתק ומעורר את כל החושים. המלצרים קשובים ומבינים אך ברגע שהתעוררה בעיה (שערה ארוכה במנה הראשונה) לא היה עם מי לדבר. המנה הוחלפה תוך מספר דקות אך משם והלאה הפנו לנו עורף והרגשנו מציקים מעיקים ובעיקר לא רצויים. שביקשנו לעשן במרספת החיצונית הובהר לנו כי זה אזור ללא עישון, שולחנות סמוכים שעישנו ואיפרו על צלחות/רצפה נותרו ללא תגובה. לאחר שקיבלנו את המנה שהוחלפה- אחראית המשמרת הביאה לנו מאפרה תוך סינון- "אני מרשה לכם לעשן". תודה באמת… למעשה היה לנו הרבה זמן לעשן כי המנות העיקריות הגיעו אחרי 50 דקות! וגם זה רק לאחר שניגשתי פעמיים לאתר מלצרים/אחראי משמרת כי הן הצליחו להתחמק באלנגנטיות מהשולחן הפינתי שלנו. תוך סינון "סליחה שהתעכב" המנות הונחו על השולחן ו'פוף' נעלמו ללא חזור. עוד חיפשנו מלצר לבקש כף אך נאלצנו לאלתר תוך שימוש ב 2 מלזגות… לקינוחים כמובן שלא נשארנו. החשבון אם התעניינתם כלל תשלום מלא על כל המנות … מחירים: לחם- 16 סביצה ערבי- 46 טונה צרובה- 58 ניוקי שחור וקלמרי- 58 פסטת מפלדיני 86 בקבוק קטן וילה אנטינורי 80 ————————- סה"כ 344 לפני טיפ (מעולם לא הרגשתי טמבל כל כך שעדיין השארתי טיפ…)
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Avi
שערוריה של שרות (21/09/2014)
חגגנו אתמול ארוע משפחתי במסעדה, ובעקבות השרות המתנשא והגרוע זהו הביקור האחרון שלנו במקום. הבעיה המרכזית היתה מנות הילדים אשר הוזמנו יחד עם המנות הראשונות מתוך ציפיה שיגיעו מהר ככל האפשר כנהוג ברוב המקומות שני סועד בהם. בפועל, המנות הגיעו אחרי יותר משעה (לאחר כל המנות העיקריות) ואחרי תזכורות חוזרות ונשנות. בנוסף, חלקן (שניצלים) היו בילתי אכילות. התגובה הראשונה לתלונה היתה שזה מה שהם יודעים לעשות והתגובה השניה (מבעלי המקום) היתה שאנחנו מוציאים דברים מפרופורציה. אם נוסיף לכך קוקטלים שהגיעו 40 דקות אחרי שהוזמנו (ואחרי שסימנו מנות ראשונות), בקשות קטנות שלא מולאו (קצת קרח) נקבל שרות גרוע ביותר, מהגרועים שקיבלתי בחיי.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 03-5206100