מסעדת סהרה
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
אינטרנט אלחוטי
בן עמי 5 בעכו
סוג: בשרים , דגים , גריל , מזרחי , על האש , Take Away
שעות פתיחה: א' - ש' 24:00 - 11:00
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9443835
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על מסעדת סהרה (מתוך 8)
Lisa Beinin Ratz
גרוע (08/03/2014)
הצוות נחמד מאוד. היינו 4 סועדים. רוב האוכל היה בסדר, חוץ מ 2 המנות שאני הזמנתי. ראשית הזמנתי סלט חלומי עם רוטב בצד. הגיע צלחת סלט שוחה ברוטב, עם צלחת חלומי שוחה ברוטב. הגבינה לא הייתה פריכה, הכל היה קטססטרופה. הציעו להחליף את המנה. החלטתי לא לקחת סיכון ולהזמין חומוס. איזו טעות!! הגיע צלחת חומוס תעשייתי גרוע עם פיתות קרות. בלתי אכיל. גם הפיצוי, מלאבי, היה מתוק מדי וממש לא טעים. לא מומלץ!!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
ariesr
אכזבה גדולה (01/04/2013)
הגענו למסעדה בסיום ביקור בעכו. המסעדה נבחרה רק ע"פ התשבוחות ב REST והרחקנו לכת אליה. האכזבה שלנו היתה גדולה מאוד. השירות היה בסיסי ביותר. התיישבנו בחוץ - 2 מבוגרים ו 3 ילדים בגילאים שונים. הזמנו סלטים לכל השולחן ושתי מנות עיקריות. אחרי הגשת האוכל נעלם המלצר וכל פעם היה צריך לקרוא לו (המסעדה לא היתה עמוסה ולא היתה הצדקה לכך). לא היתה החלפת סלטים אוטומטית כמו שנאמר בתשבוחות REST. תוספת חמה אחת מתוך השתיים לא הגיעה כלל(כמובן שלא פוצנו). בסוף הארוחה לא הוצע קפה כלל כמו שנאמר בתשבוחות REST. החשבון - 350 ש"ח (לא זול ולא מצדיק חוסר יחס שכזה). אם רצינו להביע את מחאתנו בדמי השירות לא יכולנו, החשבון כלל כבר אותם ... כשהעמקנו בחשבון למדנו שכאשר נלקחים סלטים ללא מנה עיקרית אזי התשלום לסלטים גבוה יותר (נכון , בבדיקה חוזרת בתפריט ראינו שהדבר רשום אך בצורה לא מובנת כלל והמלצר לא התריע על כך אלא רק שאל - "מה , רק שתי מנות עיקריות", כנראה מכאן נגזר השירות הבסיסי). נשארנו עם טעם תפל בפה ...
מיטל
חוויה מעולה (03/01/2013)
הגענו למסעדה ביום שבת 29.12.12 אחרי טיול, הגענו בעקבות המלצות מאתר rest, ואני יכולה להעיד שכל מה שנאמר נכון! אווירה טובה, שירותיים, אדיבים, וכמובן שהאוכל היה מפנק וטעים מאוד!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 04-9917577