אחוזה'לה
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
רומנטי
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
אינטרנט אלחוטי
אחוזה 128 ברעננה
סוג: דגים , בית קפה , ישראלי , חלבי , ארוחות בוקר , Take Away
מחיר לסועד: בהתאם לתפריט
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
053-9345556
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על אחוזה'לה (מתוך 11)
atara
tאי נוחות (07/05/2014)
לאחר הביקור הרגשנו אי נוחות מכך שהגענו דרך גרופון. כך נתן לנו להרגיש מנהל המשמרת (בעלים?) אני הזמנתי סלט יווניוקבלתי סלט עם עגבניות שרי, גזר! וזיתים ירוקים, כשהתלוננתי קבלתי תשובה "שדרגנו.." כשבסיום בקשנו לשלם לא הזכירו לנו שמגיעה לנו גם מנה אחרונה. חבל שלא קראנו קודם את הביקורות
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Amit
בינוני - (05/03/2014)
הגעתי עם רעייתי על שובר גרופון ארוחת בוקר זוגית, באותיות הקטנות לא כתוב שהיא מוגשת רק בבוקר אלא שניתן לבוא בכל שעות היום. מנהל המשמרת קיבל אותנו באדיבות ביקש להוסיף 30 ש"ח על הגרופון למימוש בערב, הסכמנו וניגשנו לארוחה: הזמנו פסטות, המנות לא גדולות במיוחד, טעם ברמה בינוני+ (אכלנו כבר יותר טובות), המחירים לא יקרים ושווים לכל כיס, הבעיה העיקרית היא השירות, אנחנו הסבנו לשולחן בחוץ ומשום מה מירב תשומת הלב ניתנת ליושבים בתוך המסעדה פנימה, היינו צריכים לא פעם לקום ולקרוא למלצרית או לעשות תנועות ידיים גדולות אל מבעד לחלון בכדי לזכות במעט תשומת לב לרישום ההזמנה הגשת המנות וקבלת החשבון. בקיצור: מומלץ לסועדים שאינם אניני טעם והזמן אצלם לא לוחץ, מכיוון שהשירות איטי ביותר. בתיאבון!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Ilya
אחת המסעדות החלביות בטובות שהייתי (01/02/2014)
הגענו במוצ"ש ב-7, הייה עדיין כמעת ריק, יכול להיות שזאת הסיבה, אבל שרות היה מהיר ומאולה. מחירים בתפריט נראים מוגזמים, רק עד הרגע שמבינים ש-50% הנחה על עקריות פועל תמיד. כל 4 מנות ו-2 קינוחים שהזמנו היו תאימים והגיאו בזמן סביר לחלוטין.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 097400056