צפון אברקסס
רומנטי
לילנבלום 40 בתל אביב
סוג: בשרים , דגים , מסעדת שף
מחיר לסועד: 130-180 ש"ח
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
03-5166660
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על צפון אברקסס (מתוך 84)
avi
לא יכול להיות (14/11/2014)
לא יכול להיות שמישהו ייתן למסעדה הזו דירוג יותר מהמינימום, השירות ניסה להיות טוב אבל לא היה להם מה למכור לנו כך שהמלצה על כל מנה היא למעשה שירות רע. האוכל הוא זלזול בסועד ונכון שזו מסעדת קונספט: "עשה כמה שיותר כסף בלי לתת כלום" אחרי שהגיעו המנות הראשונות, כרוב, שלושה פלפלים, תפו"א אפוי, קישואים וחציל גילינו שקיבלנו בדיוק את מה שהזמנו רק שמי שעשה את האוכל (ואני לא אעליב את הטבחים ויקרא לו טבח- שף הוא בטוח לא.) לא נגע באוכל הקישואים היו מבושלים במים וקצת מלח, תפו"א האדמה היה אפוי בחלקו הקטן וקשה ברובו, החציל היה המושקע מבין המנות ורוטב אדום ולא ברור נתן לו טעם כלשהו ושלושת הפלפלים ש"יקפיצו את הארוחה" היו נעדרי טעם לחלוטין, התחלנו לבטל את המנות העיקריות שהזמנו ולפתע מסביבנו קמה מהומה אנשים בשולחנות סמוכים שמעו אותנו והחלו להעביר אתנו חוויות על המנות הלא טעימות שלהם, את מה שלא הצלחנו לבטל אכלנו, ביתי בת ה 12 יצאה להקיא את ההמבורגר בסגנון סטייק טרטר רק בטעם מזעזע, החריימה היה אכיל ומלא בעצמות ומנת הבשר 3 נתחים עשויים 5 שעות הייתה לא יותר מנזיד עשוי משאריות בשר ושומן, צחוק מהסועדים הרמה הכי נמוכה שפגשתי אי פעם, ציפיתי לירקות מיוחדים וקיבלתי את השאריות של השוק שום ייחוד אפילו מסעדת פועלים מפוקפקת לא הייתה מעזה להגיש את הירקות הללו שלא נדבר על הפיצה המוזרה ששחתה בשמן כלשהו והייתה חתיכת פיתה עם גבינת קרם שנקראה קרם פרש (פארש)כריך פיתה שרופה, לבסוף צחקנו כולנו על הבדיחה שעשה אייל על חשבוננו לפחות נהנינו מהצחוק חבל שהיה יקר לצחוק על עצמנו.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Mira
חוויה מיוחדת וכיף אמיתי (04/08/2014)
יום ו 1.8.14 יצאנו לחגוג יום הולדת לרעייתי. אנחנו אוהבי רושפלד ושגב ורפאל אבל רצינו לראות מה באמת קורה אצל המשיגנה אייל שני !!! קראנו את החוות דעת חלקם לא מחמיאות , מנות מיניאטוריות, מאוד יקר וכו, אבל אי פרגון לאייל שני לעיטים נראת לנו טרנד ולא בטוח אמיתי, אז הלכנו לנסות בעצמנו. ובכן יצאנו מפוצצים לחלוטין אז המנות המיניאטורות זה אגדה אורבנית, נב. שנינו אנשים בריאי גוף ובעלי תיאבון בריא,. המחיר 524 ₪ כולל בקבוק יין טוב למדי, כך שגם המאוד יקר זה בו לשיט, עכשיו לחוויה היה לנו לחם כפרי מעולה עם בצל. פיצה עם קרם פרש וחריפות מרעננת, חציל ברוטב פיקנטי (זה היה המנה הפחות טובה בעינינו) כרובית תינוקית חרוכה - מעולה איך לא חשבו על זה קודם אני גונב את הרעיון לברביקו קו הביתי שלי ! אנטיאס צלוי. בירקות מיניט סטייק והמסעדה פינקה בסוף במוס שוקולד ייחודי. השרות היה מעולה המלצרים ידעו לעומק מרכיבי המנות והיו ידידותיים ומקצועיים שהוסיף המון. אוכלים בלי טקסיות המנות המוכנות מובאים מיד לא מחכים להוציא בתיאום , אוכלים על נייר חום שימוש בידיים מעודד ,תהנו בלי טקסיות. חברה חוויה שונה כיפית ומיוחדת ומי שרוצה חוויה אחרת בלי טקסיות ולא מתבייש לתפוס את החיים בידיים וללעוס בכיף - הינה מאוד.
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
shai
גרוע (01/06/2014)
הגעתי למסעדה בשעת צהריים עם הוריי. עלינו לקומה השנייה בזמן שהמסעדה הייתה כמעט ריקה. למרות זאת, אף מלצר לא ניגש אלינו והייתי צריך לרדת למטה לקרוא לו. כלומר, לא נתנו שירות למרות שהמסעדה הייתה כמעט ריקה! כשקראתי למלצר ראיתי אותו עסוק בפריסת הניירות, שהם משתמשים בהם בתור מפות, על-גבי השולחנות. קיבלנו לחם עם בצל אחרי שהזמנו מנות עסקיות. שאלתי את המלצר האם זה לחם לבן כי אני אלרגי לסוגי הלחמים האחרים. הוא אמר שכן. שאלנו עוד מלצר ליתר בטחון, שאמר שזה לא לא לחם לבן והציע לי פיתה במקום. מזל!!! אחרי רבע שעה של המתנה לפיתה המסכנה ואחרי שהמנות הראשונות עוד לא הגיעו, התייאשנו והלכנו משם. ייאמר לזכות מנהל המשמרת שאחרי שהצגתי בפניו את הדברים, הוא לא חייב אותנו בעבור המנות שכן הגיעו. ציפיתי שבתמורה למחירים הגבוהים של המנות, זה יהיה שונה!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות
מספר נוסף: 03 5166660