צפון אברקסס
משלוחים
כשר
כשר למהדרין
גישה לנכים
ידידותי לילדים
אירועים
חדר פרטי
הופעות
רומנטי
24 שעות
לינה ואוכל
ישיבה בחוץ
חניה
איזור עישון
נקי מעישון
קייטרינג
אינטרנט אלחוטי
eMenu-תפריט דיגיטלי
03 5166660
לילנבלום 40 בתל אביב
סוג: בשרים , דגים , מסעדת שף
מחיר לסועד: 130-180 ש"ח
אמצעי תשלום: אשראי ומזומן
03-5166660
המלצות על מסעדות נוספות באותו אזור
מוצגות 3 חוות-דעת על צפון אברקסס (מתוך 80)
Asaf
שישי בערב 21.3.14 באברקסס צפון (22/03/2014)
שלום לאברקסס צפון אתמול בערב שישי 21.3.14 הגענו למסעדת צפון אברקסס , היינו ארבעה , שניים מאיתנו אורחים מחו׳ל . ומכאן אפרט את חווית השירות שנמשכה לאורך כל הזמן . זה התחיל בכך שמקום היה חצי ריק אבל חיכינו לבירה שתגיע עשר דקות . ביקשנו פעמיים מים ואז קיבלנו, בפעם השניה שביקשנו הביאו לנו חצי בקבוק ! בפעם השניה שהזמנו סבב שתיה חיכינו עשר דקות לשתי בירות ! (המקום לא היה עמוס) במהלך הארוחה פינו לנו צלחות אבל רק שלוש , כנראה שהמלצרית החליטה שהיא מפנה רק לשלושה ואת הרביעית משאירה . היו שתי מלצריות שלא היו בסביבה בכלל , לא היו קשובות , היינו צריכים לנופף כדי לקבל יחס ממישהו , שאר הצוות החליט שחשוב יותר לעשן בחוץ מאשר לשרת לקוחות . לגביי המלצריות : הראשונה היתה קורקטית בלבד ותיארה לנו את המנות , לאחר שהזמנו המנות הגיעו בהפרשיי זמן אדירים , את אחת המנות היו צריכים להזכיר לה שהזמנו כי היא שכחה . המלצרית השניה היתה זעופה , וזרקה לנו מנות על השולחן בזמן שהיא מסננת את שם המנה או שהמחבת חמה ! באף שלב לא שאלו אותנו אם אנחנו רוצים או צריכים משהו או אם אנחנו נהנים ! (את זה שואלים אותי גם בדוכן אוכל בשוק כשאני משלם על מנה 20 ש״ח) אף אחד לא חייך ולא הביע נעימות כל שהיא, אף אחד לא ניגש אלינו, הרגשנו כאילו עושים לנו טובה שנותנים לנו שירות , הרגשנו כמו עול . היינו בהלם אחרי כל אינטרקציה עם מישהו מהצוות . השולחן שלידנו התרעם על השירות גם כן ובשלב כל שהוא התנהלה שיחה מאוד טעונה של השולחן האחר עם מישהו מהצוות , אנחנו לעומת זאת לא הרגשנו שמישהו בכלל מעוניין לשמוע אותנו ולכן שמרנו את טענותינו לעצמנו .
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
Yosefa
חויה קולינרית? אני בספק! (08/01/2014)
הגענו בגלל הקוריוז של אופן ההגשה...לצערי הרב נישארנו עם הקוריוז ותו לא! האוכל היה בכמויות מזעריות.החריף כלל לא חריף האוכל היה טבול בשמן והמחיר?...... בשמים .השירות היה איטי ולרגע חשבנו שאולי אנחנו סטטיסטים בסרט מתיחות עם מצלמה ניסתרת....
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
mt
מסעדה מדהימה, כיפית ונעימה! (10/10/2013)
היינו במסעדה, ישבנו על הבר, השירות היה רגוע ונעים, האווירה פשוט מדהימה, המטבח שגלוי לעיני כל מקסים ומהמם וללא ספק מוסיף לחוויה. מעבר לזה, כל מנה שהזמנו הייתה טעימה יותר מהקודמת (חוץ מפיתה קישואים שהייתה די אכזבה, אבל זה ממש לא שינה את החוויה החיובית שלנו!!). המחירים לא זולים אבל סבירים בהחלט ויותר משווים את החוויה! בטוח שנחזור!!!!!
אוכל
אוירה/משלוח
שירות
מחיר
הוסף חוות-דעת      קרא חוות-דעת נוספות